Přijeďte na piváky do Pardubic

Moderátor: Vedení klubu

Zdenek

Re: Přijeďte na piváky do Pardubic

Příspěvek od Zdenek »

jbc.soptik píše:Už se těšíme.

Soptík

:biker:
Petře tobě taky díky, ale můžeme se potkat na Příchovicích na kafi. Musí však být sucho :chopper: .
zdenek

MotoVšem

Soptík

Re: Přijeďte na piváky do Pardubic

Příspěvek od Soptík »

Ja mám sice Hondicku jeste pod sněhem :cry: , ale s Klarkou stejně budu muset v sobotu či neděli někam vyjet na výlet autem. No a kdyby byl cíl někde na kaficko, to by se všem Soptikum asi líbilo. Tak jestli by jsi někam jel, rádi na to kafco přijdeme. Stačí mi cca hodku dve předem brnknout a říci kde a cca kdy se můžeme potkat . Muj tel. je 777 001619. Rádi se setkáme.
:milk:
Soptici
Zamčeno

Zpět na „2015“