laděné výfuky u vt750 stříkačky

Odpovědět
m.restel
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. lis 2018 19:06:21
Motorka: honda vt 750c
Povolání:
Bydliště: Klimkovice
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

laděné výfuky u vt750 stříkačky

Příspěvek od m.restel »

Dobrý den,zajímají mě zkušenosti u uživatelů modelů vt 750c model se vstřiky.je jasné,že lambda sondy asi význam mají,ale zajímá mě,zda má někdo laděné výfuky např typu cobra i bez nich...všude píšou doladit dynojet comandrem...někde jsem četl zaslepit lambdy nějákým udělátkem...což se dá koupit,ale dle mého to řeší jen vyhozenou chybu na kontrolce...v usa to prý neřeší,proto to ani na těch cobrách nedělají ty příruby na lambdy.jezdí někdo s ladákama s odpojenýma lambdama?všude vychvalují leo vince silvertail,ale ty v dnešní době tak seženete na karburátorovou shadow do roku 2003...jinak už nikdo u nás ani v zahraničí nenabízí....tak ty díry na lambdu byly...díky za reakce,michal

MotoVšem

Zdenek

Re: laděné výfuky u vt750 stříkačky

Příspěvek od Zdenek »

Ahoj, řešil jsem podobný problém jako ty. Silver Taily jsem koupil kompletní včetně svodů a měl jsem je dříve na karburátorové verzi. Po zakoupení stříkačky jsem je upravil. Velmi důležité bylo přesně změřit kde jsou umístěny lambda sondy ( myslím že u vrchní je velmi málo místa) pro ty jsem nechal vysoustružit nová pouzdra a ty byly po vyvrtání nových otvorů zavařeny Tigem na svody. Ještě jsem musel vyrobit jiný držák koncovek.
Posílám dílčí foto. Pokud by jsi chtěl lambdy vyřadit doporučuje se dát do zásuvek nějaký odpor, ale to je jen povrchní info někde na netu lze vyhledat jeho hodnotu. Někde jsem četl, že je někdo strčil pod podsedlový kryt. Já jsem raději volil výše uvedené řešení, ale je to už 4 roky tak si to detailně nepamatuji. S jinými laďáky nemám zkušenosti, ale pokud je seženeš se svody tak postup bude stejný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdenek

Re: laděné výfuky u vt750 stříkačky

Příspěvek od Zdenek »

Ještě následné fotografie
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdenek

Re: laděné výfuky u vt750 stříkačky

Příspěvek od Zdenek »

Už neumím poslat víc fotek :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zdenek

Re: laděné výfuky u vt750 stříkačky

Příspěvek od Zdenek »

Najednou :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní technická témata“