Rád bych VT 750

Moderátor: Vedení klubu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 20
Registrován: pon 01. říj 2018 12:41:58
Motorka: VT 1100 C2
Povolání: Technolog výroby
Bydliště: Černá v Pošumaví 180
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Rád bych VT 750

Příspěvek od Viper »

Ave,

rád bych si konečně splnil svůj moto sen co mě drží už skoro 20 let co jsem skončil s ježděním kvůli založení rodiny .. a tím jest Shadowka 750.
Rád bych od vás pár rad, či přímé doporučení. Něco už jsem si najezdil zamlada ale více na silničním enduru. Pak šla motorka z domu a kočárek a další věci do domu ... mno to je jedno.
postavou jsem cca 195-190 (dle toho jak jsem moc utahanej :D ) cca 100kg. Pár inzerátů co jsem projížděl mluvili o tom, že je ta motorka pro mojí výšku malá ...

Budu rád za jakékoli rady i návrhy. Novou si dovolit nemohu, ale z toho co jsem si pročítal tady forum tak dle vašich slov, dobře udržovaná Shadowka je "nesmrtelná" ;)

Díky
Viper

Partsdepot

Zdenek

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od Zdenek »

Ahoj, Shadowka je určitě dobrá volba, ne že by jsi nemohl na sedumpade jezdit ale určitě se poohlédni alespoň po VTX 1 300
což by k tvé figuře bylo určitě lepší zvlášť pokud by jsi jezdil i s baťůžkem pokud by si zrovna nešel do VTX 1 800. Předpokládám že zdejší chlapáci kteří tyto motocykly jezdí se podělí o své zkušenosti.
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 20
Registrován: pon 01. říj 2018 12:41:58
Motorka: VT 1100 C2
Povolání: Technolog výroby
Bydliště: Černá v Pošumaví 180
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od Viper »

Díky za názor,
upřímně z litr+ mám krapet respekt tak si nejsem jistý zdali to urvu po fyzické stránce. Možna ten váhový rozdlím není tak veliký, ale zatím se do litr+ neženu .. zatím ;)
Uživatelský avatar
SŮĎA
Secretary Officer
Příspěvky: 904
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:46
Motorka: VT 1100 C
Povolání:
Bydliště: Zdice
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 21 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od SŮĎA »

Respekt by být měl a je potřebný. Nicméně, koupí litr+ si za cca dva roky ušetříš prodej sedmpade a koupi litr+ :)
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 20
Registrován: pon 01. říj 2018 12:41:58
Motorka: VT 1100 C2
Povolání: Technolog výroby
Bydliště: Černá v Pošumaví 180
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od Viper »

hezky postřeh Sůďo, něco na tom je. Na druhou stranu tak trošku doufám, že synek který má teď svýho 125 Varánka, za rok dotáhne papíry na A2. Mě se ho snad povede přesvědčit aby místo splašenýho CBR šel raději do Shadowky ;)
Nicméně koukal jsem na základě tvého nazoru za který děkuji na VT 1100 a pokud by se našla rozumná v ceně přibližné ty 750 (cca 90K strop) tak bych po ní asi sáhnul. Nadto mě překvapila velká variabilita psaného výkonu u 1100 . od 20 po 55 .. to je hodně velký rozkmit .. spíše to přikládám neznalosti prodejce než atypyčnosti motorky v modelových řadách.

Nicméně by mě stále zajímal názor ohledně výšky postavy vzhledem k modelu 750 ... popř zdali silnější modely mají větší rám či se jen mění motor.
Uživatelský avatar
Baron
Honorary Member
Příspěvky: 657
Registrován: úte 05. bře 2013 22:53:44
Motorka: KTM 1290 SuperAdventure S
Povolání: Faktótum
Bydliště: Velešín
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 3 x
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od Baron »

Mám to k tobě do Černé kousek. Chceš-li, zajedu na kávu a můžeš si osedět mou 1800. Kolega jezdí v Budějcích VT 1100. Zkusím se s ním domluvit.
Co ty na to?
Uživatelský avatar
Viper
Příspěvky: 20
Registrován: pon 01. říj 2018 12:41:58
Motorka: VT 1100 C2
Povolání: Technolog výroby
Bydliště: Černá v Pošumaví 180
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych VT 750

Příspěvek od Viper »

To zni dost luxusně, určo se s tebou rád potkám a omrknu tvou krásku .. ad kolega ... super ;)
Odpovědět

Zpět na „Sháním“