zahadna chromovana krabicka

Odpovědět
cruelbody
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. říj 2019 18:24:25
Motorka: honda shadow 1100
Povolání:
Bydliště: kosice
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

zahadna chromovana krabicka

Příspěvek od cruelbody »

Zdravim Vas...Ospravedlnujem sa ak ste tuto temu uz rozoberali v inej diskusii.Mam zalusk na hondu shadow 1100 C a na niektorych modeloch je na lavej strane pri prvom valci taka chromovana krabicka....vie niekto jej ucel? Na co sluzi? Videl som ju aj na inych modeloch nappr.700,800..... prikladam obrazok......vopred dik V.


https://www.autobazar.eu/honda-vt-1100-c-shadow-a2-vodicsky-id14109622/galeria.html#4

Partsdepot

Uživatelský avatar
popinjay
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 21. bře 2013 8:44:05
Motorka: SHADOW 750 AERO, RC50
Povolání: mám
Bydliště: mám
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 111
Kontaktovat uživatele:

Re: zahadna chromovana krabicka

Příspěvek od popinjay »

je isty druh preplnovania, jednoducho lacna cesta ako dostat viac vzduchu do karburatora...skus pohladat na internete hypercharger od firmy Kuryakyn.

Od svojho uvedenia na trh s modelmi HD v roku 1992 bola Hypercharger všeobecne uznávaná ako jedna z najefektívnejších dostupných úprav výkonu. Keď sa objavil dopyt po prispôsobení sa metrickým krížnikom, očakávali sme podobné zvýšenie výkonu, nikdy sme však neočakávali zisk spoločné pre tieto motory.
Pozrite sa na Dyno mapy. Výsledky sa získali zo zásob bicyklov s iba doplnkovými rúrkami, Hypercharger a jednoduchým opätovným prúdením karbom. Zvýšenie výkonu vychádza z jednoduchého nechania motora dýchať. Po normálnej, starostlivej inštalácii a správnom striekaní by sa nemalo očakávať žiadne zníženie životnosti a jazdných vlastností.

Okrem žiaduceho zvýšenia výkonu je Hypercharger jedným z najvýraznejších vylepšení, ktoré môžete na svojom bicykli urobiť. Puzdrá sú krásne pochrómované trapézovými dverami a motýlikmi, ktoré sú k dispozícii samostatne v širokej škále farieb. “

HyperCharger nie je nič iné ako dýchacia súprava (zostava vzduchového filteru) s pracovnými motýlikmi. Čím viac plynu dávate, tým viac sú motýle otvorené, trochu podobné drapákom s najvyšším palivom. Vyzerá to veľmi dobre. Existuje viac výkonovo zameraných dýchacích súprav, ale podľa môjho názoru nikto nevyzerá lepšie. Jeden som mal na svojom Springer a miloval som ho. Navyše, väčšina, ak nie všetky sady, má K&N filter, ktorý je umývateľný a opakovane použiteľný. Predpokladal by som, že súpravy sú takmer rovnaké od metrických krížnikov po Harleys.

Nemôžem skutočne odpovedať na vašu otázku týkajúcu sa spotreby paliva a zapaľovania, ale povedal by som, že zapaľovanie je úprava carb (možno príliš bohatá) alebo problém s časovaním.
Uživatelský avatar
Jerry
Member
Příspěvky: 1544
Registrován: pon 25. úno 2013 19:43:37
Motorka: VT1100C2 ACE
Povolání: řidič
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: zahadna chromovana krabicka

Příspěvek od Jerry »

Podle mne je to doplnek, který se montoval na modely pro Californii a Kanadu a měl snižovat emise.
Obrázek
cruelbody
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. říj 2019 18:24:25
Motorka: honda shadow 1100
Povolání:
Bydliště: kosice
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: zahadna chromovana krabicka

Příspěvek od cruelbody »

Takze podla poslednych informacii maju vsetky rakuske vt 1100 ktore su skrtene na 24 kw takuto krabicku.Asi to teda suvisi z tym skrtenim na znizeny vykon....
Odpovědět

Zpět na „VT 1100“