pri jizde klepani do riditek

Odpovědět
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

pri jizde klepani do riditek

Příspěvek od Fnor »

Zdravim mam dotaz zacala mi motorka pri jizde klepat do riditek. Neco jako lehke nadskakovani a prijde mi ze se to zhorsuje. Kdyz jsem meril gumu tak tam mam cca 3mm ve vodorovne ose na jednom miste. a i rafek se zda ze je tuklej. dostran v pohode. Zajimave je ze kdyz motorka stoji tak to zacne delat az po ujeti nekolika km poprilade po prejeti nejakych hrbolu. A cim dele na ni jedu tim je to intenzivnejsi a castejsi. Dalsi poznatek kdyz zvisim rychlost tak klepani vicemene ustava, ale kdyz prestanu pridavat a rychlost mi klesne cca na 50 a brzim motorem nebo brzdou to je uz jedno tak se to zacne projevovat. Gumy budu menit a az se sunda zkoukne se ten rafek. ale zarzazi mne ze kdyz by to byl ten rafek ze to nedela od zacatku ale az po nejake dobe. nemate zkusenosti co by to mohlo byj popripade jineho? Tlumice delany sezonu a pul. Najeto na nich cca 16000. V krku rizeni. popripade hlej ram? Pred sezonou a pul jsem mel malou nehodu ale to se to projevovalo az ted po cca 20 tkm. A kdyz uz se ptam . nemate nejaky kontakt kde by rovnali rafky na dratova kola. vsude kam jsem volal melu zkusenosti bud jen z pumpickama a nebo lita kola. Idealne okoli Praglu? Nebo kdo by mel cirou nahodou na prodej predni kolo na spiritku 2008 ? (mala pravdepodobnost ale za zeptani nic nedas vid:) )

Partsdepot

Uživatelský avatar
Limbus
Příspěvky: 30
Registrován: úte 11. srp 2020 22:48:21
Motorka: VT 750C
Povolání:
Bydliště: Zlaté Hory
Udělil poděkování: 6 x
Obdržel poděkování: 1 x
Kontaktovat uživatele:

Re: pri jizde klepani do riditek

Příspěvek od Limbus »

Ahoj?

sice je to asi blbost,ale jediné co mě napadá je to,že jízdou se můžou zahřívat ložiska v kole a může se to chovat jinak a když se k tomu přidá uvolněný krk řízení tak by se to možná mohlo tak chovat, :cry:
Uživatelský avatar
Bosak
Honorary Member
Příspěvky: 598
Registrován: ned 10. bře 2013 22:57:03
Motorka: VT 1100 C2 ACE
Povolání: nějaké mám....
Bydliště: Praha 10
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: pri jizde klepani do riditek

Příspěvek od Bosak »

Zkusil bych vyměnit ložiska v krku a v kole, zároveň to bude chtít novou gumu, protože jestli máš někde plošku, tak to bude po ohřátí skákat a sníží se ti adhese, což může být na silnici po dešti celkem nepříjemný, mě to dělalo v rychlostech kolem 140km/h, když jsem přidal, tak to přestalo a bylo to oskákanou přední pneu
Memento mori !!!
Uživatelský avatar
Beech
Honorary Member
Příspěvky: 506
Registrován: pon 11. bře 2013 11:16:56
Motorka: HD Super Glide Custom
Povolání: barový povaleč
Bydliště: Mar. Lázně
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: pri jizde klepani do riditek

Příspěvek od Beech »

taky myslím, že to jsou ložiska
Odpovědět

Zpět na „VT 750“