padaci ram a brasny

Odpovědět
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

zdravim vas. v jednom prispevku jsem psal o neprijemne zalezitosti stretu s nepozornou ridickou, kde to dopadlo relativne dobre. Jen asi trimetrove slouznuti po padaku a brasnach diky nimz mam porad obe nohy a bez zraneni a skoda na moto minimalni naklady na dily 6 tacu + ten padak a brasny to mi servis autoriyak neudela bo nejsou origo honda. Tak se timto chci poradit ohledne padku a brasen na spiritku vt 750 c2 rok 2008. Uy jsem dohledal co jsem tam mel padak od iron moto za 4600 a brasny za 8500. jen by mne zajimalo kdo co ma a jak je spokojen. kdybych chtel jit do jinych nez tam mam jit. Cena max co pisu nebo levneji plati pojistovna. U brasen nechci jit s kvalitou nijak dolu je tam poradna kuze dobre 3 mm co vlastne podrzi i zadek motorky. Takovej zadni padak v malejch rychlostech samozrejme.Diky za prispevky

MotoVšem

Zdenek

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Zdenek »

Měl jsem tento https://www.motobrasny.cz/Padaci-ram-Honda-Shadow-VT750-C2-d3233.htm
dokonce dva jeden jsem ohnul když jsem nedobrzdil za autem a tak jsem koupil ten samej.
Výhodou je pevné uchycení na rámu.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

hmm hezkej, ale neni to oko male? kdyz se to da na bok? jasne zachrani to motor ale riditka si musej pekne skrtnout o zem ne?

Ja tam mel tenhle.
http://www.iron-moto.cz/motodoplnky-chopper/honda

Jeho plus je teda ze je celej plnej nikde ta obruc neprerusena takze spevnenej sam o sobe. Ale drzi zas jen na trech bodech kde nahore se pridelava nekde na stredu nahore doufam teda ze do ramu to jsem nestudoval. Uvidim az to budu sundavat. A vlastne jak ma velky oko tak si skoro ani stupacka neskrtne. Mozna ze kdybych hodne klopil tak bych mohl mit problem ale to bych to musel skoro pokladat.

zas ten tvuj je levnejsi a ze silnejsiho matrose. nekde kouknu nazivo.

Diky
Zdenek

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Zdenek »

Právě ten tvůj je nahoře uchycený na šroub M5 nebo M6 už nevím jaký tam je a není nic moc. Ten co jsem ti doporučoval má masivní objímky uchycené na trubky rámu. Má jej více zde zaregistrovaných určitě Hanka od Pjažáka. Drobný problém zakrytí výrobního štítku jsem vyřešil odseknutím a přilepením kvalitním lepidlem o kousek níž.
Tak dobrý kup a ať už nemusíš padat. S brašnami ti moc neporadím měl jsem je dělané na zakázku už na motorce. Každopádně to chce podpěry
a já bych vybíral z těch které nemají kožený průvlek přes blatník a drží na podpěrách.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

no ja mel brasny prave spojeny masivni kuzi pod sedackou,ale ta kuze byla v sirce samotnych brasen takze zadny jen dva reminky a k podperam to bylo dole heftle dalsima kozenejma reminkama.
Motorka prej bude hotova pristi tejden tak se mozna tuhle sezonu jeste projedu :-)
No a doufam ze padani jsem si uz vybral. Hold nekdy se clovek ocitne ve spatny cas na spatnym miste.
premejslim dat padak jeste dozadu. kdyby nahodou tak tak jak to je tak ja v pohode ale noha spolujeydce by si asi nechrochtala.
jedno plus to melo tahle motorka mela prej svolavacku kuliva spatmenu kabelu od startovani nebo co tak mi vymenili i to.
Uživatelský avatar
Sally
Member
Příspěvky: 867
Registrován: pon 11. bře 2013 15:32:12
Motorka: Honda 750 Shadow Spirit
Povolání: Chodim tam, protože musim !
Bydliště: Slaný
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Sally »

Já mám stejný padák jako Zdeněk. Jo a sháněl jsem padák dozadu a na Spirita žádný není.
Omnia mea mecum porto.
Uživatelský avatar
Marty
President
Příspěvky: 1127
Registrován: úte 26. úno 2013 17:23:31
Motorka: VTX1800S
Povolání: míchač auto-moto barev
Bydliště: Horoměřice
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 12 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Marty »

Sally píše: pát 13. zář 2019 23:26:44 Já mám stejný padák jako Zdeněk. Jo a sháněl jsem padák dozadu a na Spirita žádný není.
Jestli je Spiritka C2, tak by TOTO mohlo pasovat.
Cesta je cíl.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

Diky marty kouknu na to a zjistim zda to tam pasne. Jo je to C2 spiritka.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

Přátelé, tak jsem konečně po útrapách dojednal náhrady za padací rám a brašny s pojišťovnou viníka. Nakonec to dopadlo dobře, ale ze zkušenosti všem co by měli podstoupit podobné útrapy, tak doporučuji to předat právníkům. mám nastudovaný zákon a náklady na právní náklady v každém případě platí pojišťovna viníka a dostanete co bude možné. Pokud budete postupovat sami bude se pojišťovna snažit velmi krátit a bude Vás to stát velké úsilí a studování zákonů aby jste mohli argumentovat a dostali co vám náleží a beztak nedostanete vše na co máte nárok. Pokud budete chtít poradit rád poradím. Mám teď nastudováno :-) První rada je nejednat s pojišťovnou sám. Možná to asi víte ale kdo by nevěděl tak sem to sem šoupnul.
Uživatelský avatar
Sally
Member
Příspěvky: 867
Registrován: pon 11. bře 2013 15:32:12
Motorka: Honda 750 Shadow Spirit
Povolání: Chodim tam, protože musim !
Bydliště: Slaný
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Sally »

Co jsi zjistil na ten zadní padák. Mně vždy všude na dotaz odpověděli že na Spirita to nejde
Omnia mea mecum porto.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

zadní padák jsem zatím nepořešil měl jsem teď dost s tou pojišťovnou ale řešit to budu bo když povezu batoch a nahodou bych sklouzl je batoch pekně v prdeli mohu li to tak říct. Každopádně jakmile to pořeším tak dám vědět.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

jinak ochrana motorky pořeší kvalitní brašny měl jsem tam brašny co měli tloušťku kuže pres 3mm a zachránili mi zadek motorky prostě ji podrželi. Zas to byly brašny za 8K což je dost neekonomické. Zas lepší než dojebat kardan a podobně. Ale baťoch by byl pěkně sedřenej :( přes zimu to pohledám.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: padaci ram a brasny

Příspěvek od Fnor »

Jo ještě žes mi to připoměl. Jsem v jednání s iron moto jsou vyrobcy padáku nechám si dělat od nich novej padák přední co jsem tam měl tak je poptám zda by uměli i zadní. jsou výrobci tak by to mohlo jít pokud je to kde uchytit. uvidíme. Dám vědět
Odpovědět

Zpět na „VT 750“