komplet vyfuky

Odpovědět
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

komplet vyfuky

Příspěvek od Fnor »

Zdravim Vas. Ted jsem se koncene dostal k moznosti koupi komplet vyfuku na vt750 c2 rc53 rok 2008 jedna se o spiritku. jsou sice na rok 2009 ale predpokladam ze to budou ty same jako na tu moji. Nebo se mejlim.

Kazdopadne mi jde o to ze jsem vlastne original vyfuky na shadow nikda nevidel, (mam tam od koupe ladaky).

Co je soucasti tech origo vyfuku vse? Tak abych to mohl prehodit kus za kus?

Vsiml jsem si ze se casto vyfuky prodavaj bez te objimky s otvorama na srouby co drzi svody v hlave valce? Ty by tam meli byt taky?
nebo mohu pouzit ten co tam mam ted? Predpokladam at jde o prumer tahle cas musi byt i u ladaku stejna jinak by to tam asi nesedelo ze?
Dekuji za radu

MotoVšem

Uživatelský avatar
František
Captain
Příspěvky: 780
Registrován: pon 11. bře 2013 5:50:07
Motorka: VT 1300 CX
Povolání: osvč
Bydliště: Duchcov
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 29 x
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet vyfuky

Příspěvek od František »

Čus. Takže...výfuky jsou stejné,toho se neboj.Tak a teď záleží co všechno ti k tomu někdo prodá.Jsou to elipsovitý podložky na upevnění a pod ně ještě ty půlměsíce a měděný podložky ty ale nejsou důležitý já je tam třeba taky nemám. Ale tohle všechno by ti mělo pasovat z laďáků.A potom ještě samotnej držák výfuků,na laďáky je trochu jinej. Tak ať se zadaří.FFF.

https://www.partsdepot.cz/originalni-dily/motorky/Honda/2008/VT750C2/178476/
Zdenek

Re: komplet vyfuky

Příspěvek od Zdenek »

Předpokládám, že jsem byl s Fnorem v kontaktu a moje výfuky jsem mu slíbil a za dvě hodiny se ozval člen SHOC a tak jsem se Fnorovi omluvil a z kolegiality jsem dal přednost našemu členu. Jak píše František upevnění na hlavy válců by mělo být shodné s laďáky jen ty měděné kroužky bych nepodceňoval slouží tam jako těsnění. Horší je to s uchycením na motorku i když já jsem nabízel výfuky včetně spojovacího držáku č.10 a pro moje laďáky jsem si vyrobil držák z kusu pásoviny podle výkresu mě chybí položky 11,12,13,17,18,19,20,21. A podle Parts depot jsou to dost slušný ceny.
Chtělo by to rozdělat Fnorovi laďáky a podívat se jak jsou uchyceny k motorce. Je možný , že tam ten držák č. 11 je. Ostatní jsou silentbloky
a ty nelze kvůli vibracím podceňovat. Radou by mohl pomoci Pavel Pjažák jeho Hanka Klíště má Spiritku s originály tak by si to Fnor mohl prohlédnout
jak je to v originále. Pavel je teď pracovně na Slovensku a vrátí se až před Čuňas párty . Je to už asi 5 let co jsem ty výfuky měnil a moc si toho nepamatuji. Ještě doplním že jsem měl výfuky z VT 750 C a ten výkres se může lišit, ale pouze v upevnění na motorku.
Samozřejmě vítám Fnora na fóru.
Zdenek
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet vyfuky

Příspěvek od Fnor »

Jojo Zdento to jsem ja co jsme se bavili o tech laufech. Koukal sem na spiritku a zda se ze uchyty na vyfuky u zadniho kola jsou original(je to v barve kostry motorky a nezda se ze by to bylo neco strikaneho samo doma ), kdo delal ty vyfuky zakazkove dopasovaval a dovaroval drzaky na koncich laufu aby sedli na ten origo vyfuk na motorce. jinak jsem se dival ze kupovat ten drzak a vlastne cokoli skoro jako origo neni zrovna nejlevnejsi zalezitost :). Vim ze vepredu se dava objimka nejaka medena co tu uz nekdo resil v jinem forku jak ji ma dat. Ta asi bude potreba dokoupit uz jen ze to je tesneni a asi bude vytvarovane dle stavajiciho usazeni, takze pri vymene by nemuselo uplne sedet. asi si vytisknu planek z ceho vseho se vyfuky skladaj a porovnam s tim co se nabizi. Jinak jsem si vsiml ze ty dva vyfuky jsou propojeny nejakou malou trubickou(aspon co jsem videl na obrazku na parts depot)? Ja myslel ze je to proste tak ze kazdej valec ma svuj lauf svoji lamdu a hotovo. Aspon tak to mam tedka u tech neorigo a i kdzy jsem se dival na leo vince silver tile tak taky to byly samostatne dily nijak nepropojeny krom teda drzaku? Proc tohle vsechno pisu, no ty vyfuky jsou za 12 a oproti novejm origo jasne za pakatel, ale zas uz se dost blizej k tem od leo vince, coz jsou taky homologovane a navic hezke :) jasne mam ladaky a pekny takze je nasnade mit origo jako zalohu, ale problem mejch ladaku je ze mi rekli podle poslechu stetoskopem v servise ze tam ve svodu je asi popraskany prepazky u svodu nebo co a proto mi to kdyz se to zahreje dava takovej rezonujici kovovej cinkavej zvuk, jako uvolnenej kryt nebo podlozka. A kdyz se du takhle hezky projet po kokorinsku a zabiram za plyn pri vyjezdech ze zatacek tak mne to nevyslovne se... :D Takze to bude chtit bud ty svody zavarit (coz taky nemusi jit) a nebo vymenit.
Fnor
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 01. srp 2019 22:23:31
Motorka: Honda shadow spirit VT 750 c2
Povolání: Pisu programy do ruznych druhu procesoru a micro controleru
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet vyfuky

Příspěvek od Fnor »

Tak vejfuky mam doma jsou komplet jen je staci prehodit a opravdu funglovky. Takze super.
Odpovědět

Zpět na „VT 750“