NOVÉ PNEU NA VT750CS

Odpovědět
Jan Kočí
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. srp 2018 9:49:21
Motorka: VT750CS , RC50E
Povolání: důchodce
Bydliště: Praha 6, Ke Dvoru 777/4
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Jan Kočí »

Dobrý den všem,
jsem začátečník (naposled jsem seděl před 45 lety na pařezu) a pořídil jsem si VT750CS z 2012. . Protože má původní pneu (najeto cca 15000 km) , pomalu se v určitých místech ojetí blíží neoprenu. Poradíte mi, prosím, kde bych v Praze (ideál P6 a okolí - nechchci jezdit moc daleko -ještě jí nemám v paži, ale gumy chci mít kvalitní) našel spolehlivý pneu servis (nemusí být autorizovaný) kde mi poradí jaké nové pneu, seženou je, prodají a obují?
Díky za radu či doporučení.

Jan (Kočí)
602249991
jan.koci@procast.cz

Partsdepot

Zdenek

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Zdenek »

No Pražáci se ti neozývají, ale jestli to chceš na klíč musí se demontovat výfuk. Kdysi si Lála pochvaloval servis Hondy
http://www.hondamch.cz/cs/kontakt. Ale v Praze toho jistě bude hafo snad ti někdo napíše o dalších.
Zdenek

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Zdenek »

Ještě pro tvoje info z výroby se montují Dunlopy a Bridgestone, z jiných značek výborné jsou Metzelery.
Jan Kočí
Příspěvky: 5
Registrován: úte 21. srp 2018 9:49:21
Motorka: VT750CS , RC50E
Povolání: důchodce
Bydliště: Praha 6, Ke Dvoru 777/4
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Jan Kočí »

Zdarvím.
Děkuji za reakci. Servis působí dobře, ale v mezidobí jsem se prohledal k R-moto v Modřenech. Majitel působil fortelně, tak jsem se s ním dohodl (dá mi Dunlopy). Snad to dobře dopadne. Ještě jednou díky . kočí
Uživatelský avatar
dědoušek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 18. bře 2013 18:18:52
Motorka: Yamaha XVS 1300 A Midnight star
Povolání: důchodce
Bydliště: Poteč, okr. Zlín
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 74
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od dědoušek »

Zdenek píše: pát 24. srp 2018 11:59:34 Ještě pro tvoje info z výroby se montují Dunlopy a Bridgestone, z jiných značek výborné jsou Metzelery.
Ahoj Zdendo.
Přestože v současnosti sedlám jinou moto než Honda, nedá mi to a zapojím se do tohoto vlákna. Cca před měsícem jsem na své XVS 1300 přezouval pneu, na kterých jsem najel něco málo přes 32.000 km. Byly to pneu zn. AVON Cobra a můžu říct, že jsem byl hodně spokojený. V době, kdy jsem je pořizoval, tak na nich byla poměrně vysoká cena, ale vyplatilo se. Teď jsem je nahradil o polovinu levnějšími pneu zn. Shinko a to z jednoho prostého důvodu. Nejen kvůli lákavé ceně, ale hlavně...... v mém rozměru jsem nenašel jiné běloboké a hodně jsem chtěl mít motorku s bělobokými pneumatikami. Shinka nejsou u nás nějak moc vyzkoušené, ale někdo začít musí. :-D Pokud by se mne někdo ptal na Avony Cobra, tak vřele a silně doporučuji. U VT 750 C jsou rozdílné rozměry dle r.v. motorky. Zdá se mi ale, že Avon-y se dají koupit na všechny ročníky.
Takže tolik můj příspěvek k dané problematice a ještě odkaz na AVON-y.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/avon-av72-cobra-170-80-r15-83-h/

Zdendo měj se fajne. :) :-D
I v tomto věku stále v sedle :-D
Zdenek

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Zdenek »

dědoušek píše: pát 24. srp 2018 13:26:23
Zdenek píše: pát 24. srp 2018 11:59:34 Ještě pro tvoje info z výroby se montují Dunlopy a Bridgestone, z jiných značek výborné jsou Metzelery.
Ahoj Zdendo.
Přestože v současnosti sedlám jinou moto než Honda, nedá mi to a zapojím se do tohoto vlákna. Cca před měsícem jsem na své XVS 1300 přezouval pneu, na kterých jsem najel něco málo přes 32.000 km. Byly to pneu zn. AVON Cobra a můžu říct, že jsem byl hodně spokojený. V době, kdy jsem je pořizoval, tak na nich byla poměrně vysoká cena, ale vyplatilo se. Teď jsem je nahradil o polovinu levnějšími pneu zn. Shinko a to z jednoho prostého důvodu. Nejen kvůli lákavé ceně, ale hlavně...... v mém rozměru jsem nenašel jiné běloboké a hodně jsem chtěl mít motorku s bělobokými pneumatikami. Shinka nejsou u nás nějak moc vyzkoušené, ale někdo začít musí. :-D Pokud by se mne někdo ptal na Avony Cobra, tak vřele a silně doporučuji. U VT 750 C jsou rozdílné rozměry dle r.v. motorky. Zdá se mi ale, že Avon-y se dají koupit na všechny ročníky.
Takže tolik můj příspěvek k dané problematice a ještě odkaz na AVON-y.
https://www.zbozi.cz/vyrobek/avon-av72-cobra-170-80-r15-83-h/

Zdendo měj se fajne. :) :-D
Ahoj Jardo,
Avon samozřejmě až neskutečná výdrž, na Shinko ti držím palce máš pravdu někdo to vyzkoušet musí.
Jinak se chystáme zase do Bzence 15.9 je tam vinobraní. Pojedeme dřív a bydlet budeme ve Veselí n/M.
Tak už teď tě zveme do cukrárny do Ostrožské Lhoty máme ti co vracet.
ZaM
Uživatelský avatar
Bosak
Honorary Member
Příspěvky: 598
Registrován: ned 10. bře 2013 22:57:03
Motorka: VT 1100 C2 ACE
Povolání: nějaké mám....
Bydliště: Praha 10
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVÉ PNEU NA VT750CS

Příspěvek od Bosak »

Souhlasim... Avon Cobra je investice do pneu, ktera opravdu podrzi.. mam ji na sve VT1100 a pristi pneu budou zase Cobry.. ta pneu mi zachranila nekolikrat pr*zadek...
A co se tyka prezuti?? Jezdim do Slaneho... I kdyz jsem z Prahy...
Memento mori !!!
Odpovědět

Zpět na „VT 750“