Přepákovat nebo plotny .....

Odpovědět
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od Soptík »

Nějak se mi nedaří vyřešit polohu nohou při jízdě. Potřeboval bych je mít opřené cca 10 cm více v předu. Pomohlo zvýšení sedla, ale stále to ještě není ono. Pomohlo by přepákování, ale to bych musel sundat padací rám. Tak mi to zatím každý říkal. Sundat rám si ale zatím stále netroufám. Napadlo mě, dát si dopředu plotny.
Jakou s nimi máte zkušenost? Musím nějak upravovat řazení a brzdu? Pomůže mi to vyřešit můj problémek? Důvod, proč bych potřeboval dostat oporu nohou více dopředu je ten, že jak stále jezdím v autě , kolena mám stále ve velmi podobné poloze. Ty mě pak začnou na motorce brzy bolet. Zatim to řeším předkopem umístěném na padacím rámu, ale ten je zase uz moc daleko.
Měl by jste pro me někdo nejakou radu či řešení?
Předem všem moc děkuji.

Soptik

P.S. Větší motorku si ale opravdu zatím kupovat nechci :lol:

MotoVšem

Zdenek

Re: Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od Zdenek »

Ahoj Petře,
plotny má na motorce Pjažák tak si s ním dohodni svezení jestli je to to pravé ořechové. Škoda že jsi na to nevzpomněl na srazu.
Zdenek
Uživatelský avatar
vasek
Member
Příspěvky: 604
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:11
Motorka: VTX 1300C
Povolání:
Bydliště: Rakovník
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od vasek »

Petře raději si nech(zatím) stupačky a uprav předkopy (otočením držáků a pod) škoda že jsi to neřekl na srazu něco bych tam vymyslel. Vašek
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od Soptík »

To má čas, za chvili je zima tak mam dost času najit nějake řešení. Není to tak strašné, abych nemohl jezdit. Ale každá rada pomůže, aby byl pak výsledek co nejlepší. Takže díky za každej nápad a zkušenost. Chtěl bych příští rok, pokud to situace dovolí, někam na dovču s motorkou. A do té doby bych to chtěl vyřešit.


Soptík
Uživatelský avatar
Pjažák
Příspěvky: 467
Registrován: čtv 21. bře 2013 22:51:19
Motorka: VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Pjaha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od Pjažák »

Zdenek píše:Ahoj Petře,
plotny má na motorce Pjažák tak si s ním dohodni svezení jestli je to to pravé ořechové. Škoda že jsi na to nevzpomněl na srazu.
Zdenek

Předem se omlouvám,že reaguji až teď. Byl jsem na SEVERNÍM BALKÁNU (Košice) no a pak přes Asii (Bratislava + Brno) domů do Evropy.

Přepákovat + ploty a nebo stupačky to je slovo do rvačky.

Jsou zastánci stupaček i ploten. MŮJ názor - na stupačce není moc možností kam dát nohu jinak než na prostředek chodidla.Řazení se stupačkou je pro pohyb nohy nepřirozený podvlíknou nohu pod řadíčku a pak zvedat špičku nohy je pro mě nemysl. Občas se svezu na Spiritce Blaženky a musím říct opravdu ne éé.Po letošní dovelené kde jsme najeli za deset dní přes 4 tísíce měla Bláža puchejř na palci a to právě od řazení rychlostí (na vyšší rychlost). Rozhodnuto udělám ji plotny a přepákování.Ja na plotně můžu za jízdy tancovat a to mě vyhovuje.Můžu dát patu na plotnu a špičku opřit o padák. V této poloze jezdím asi nejvíc no a pak taky předkopy.
Když musím zastavit na to abych si vorazil,tak kvuli nohám to opravdu není.

Přepákuješ a už nic jinýho chtít nebudeš. To je jako když máš v jebce manuál nebo automat jednou zkusíš a nechceš jinak.
Když sednu do jebky co má fofr klacek,tak se mi chce brečet a řvu ZA CO ?????!!!!!! :roulette:
Dnes už by sis TV bez dálky taky nekoupil.

A vo votom to jééé. UDĚLAT SI POHODLÍ !!! :rofl:

Světu MÍR čabas P.
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepákovat nebo plotny .....

Příspěvek od Soptík »

Díky za radu.Tak nejak jsem si to myslel. No asi budu mít přes zimu co dela. :-D

Soptík
Odpovědět

Zpět na „VT 750“