Výfuky na Shadow 2016

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stenly
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. črc 2016 20:07:02
Motorka: Honda Shadow VT750
Povolání:
Bydliště: Ostrava
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Výfuky na Shadow 2016

Příspěvek od Stenly »

Ahoj všem
Může mi někdo poradit kde bych sehnal nějaké laďáky na nový Shadow VT 750C rok výroby 2016,marně sháním jakékoliv doplňky a výfuky se vším mám problém v dostupnosti
Díky Stenly

MotoVšem

Uživatelský avatar
Jerry
Member
Příspěvky: 1544
Registrován: pon 25. úno 2013 19:43:37
Motorka: VT1100C2 ACE
Povolání: řidič
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky na Shadow 2016

Příspěvek od Jerry »

Můžu doporučit výfuky Leo Vince. Za přijatelnou cenu mají homologaci, jako bonus lehce vyjímatelné vložky a dobrý zvuk.
Má to háček, koukal jsem na výrobce a nabízí jen 97-02. před dvěma lety to bylo obráceně. Byli na nové a na starší modely již neměli v nabídce.
Takže je to ve finále na dvě věci. Ale třeba je někde seženeš.
Obrázek
Zdenek

Re: Výfuky na Shadow 2016

Příspěvek od Zdenek »

Ahoj, jak píše Jerry jsou snad jediné které mají homologaci. Celý název je Leo Vince Silver Tail a já jsem je kdysi kupoval na http://www.redmoto.cz" onclick="window.open(this.href);return false; . Vím že Medákovi je sháněl skoro celý rok, ale sehnal. Jen si dej pozor na ten ročník starší nemají hrdla ve svodech pro lambda sondy. Já jsem to sice upravoval pro novější model motorky, ale je to práce pro strojaře a musí se to opravdu přesně vyměřit . K těm vložkám když je tam necháš zvuk je standardní, když je vyndáš jsou to otevřené roury a dost to řve. Řešil jsem to nákupem tzv. Racing vložek také na http://www.redmoto.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a mě se ten zvuk jeví tak akorát i pro policajty. Ještě můžeš případně osadit KN filtr do sání i když se nedávné době strhla velká nevole v proti těmto filtrům v nějakém testu. Samozřejmě jsou i výfuky Cobra , ale ty nemají homologaci a tak v současné situaci na STK byl je pominul.
Zdenek
Uživatelský avatar
Stenly
Příspěvky: 6
Registrován: stř 27. črc 2016 20:07:02
Motorka: Honda Shadow VT750
Povolání:
Bydliště: Ostrava
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky na Shadow 2016

Příspěvek od Stenly »

Po všech úskalí jsem našel a bylo potvrzeno že budou pasovat a zvuk taky dobrý VANCE & HINES výfuk Straight-cut.Sad jsem to neuspěchal
Uživatelský avatar
František
Captain
Příspěvky: 780
Registrován: pon 11. bře 2013 5:50:07
Motorka: VT 1300 CX
Povolání: osvč
Bydliště: Duchcov
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 29 x
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky na Shadow 2016

Příspěvek od František »

Zdarec.Spirita jsem Lucii vyřešil odvrtáním a nestálo to nic,zvuk dobrý a Stk,nebo cizina bez problému.FFF.
Odpovědět

Zpět na „VT 750“