Problem s uchytenim uchytov a padakov

Odpovědět
Uživatelský avatar
djbb
Příspěvky: 20
Registrován: úte 02. dub 2013 9:27:45
Motorka: Honda Shadow VT 600
Povolání: IT
Bydliště: SLOVAKIA
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Problem s uchytenim uchytov a padakov

Příspěvek od djbb »

Zdravim,

kupil som brasne na inzerat aj s drziakmi a aj padaky. Majitel deklaroval ze to je na rok vyroby 1992 a japonec..
Problem je v tom, ze ked som sa pokusal akokolvek otocit, prilozit atd, drziaky na brasne nie a nie napasovat k ziadnemu existujucemu srobku.

Chcem Vas poprosit keby niekto s rocnikom 1992 Honda Shadow VT600C bol ochotny supnut brasne na chvilu dole a odfotit svoje uchyty a aj troska pribliznejsie kde to je uchytene.. Bud som muzsky pohlavny organ, alebo mam uchyty na zly rocnik.

Podobne to mam aj s padakmi, ktore boli sucastou. Lavy by siel uchytit na sroby uchytu motora a ramu, ale lavy mi akosi nepasuje.. Zavadzia mu akosi vyfuk.. I ked mam ladaky, ale origo ked som prirovnaval, tak idu rovnakou trasou..

Mozno si budete mysliet ze otravujem s hlupostami, ale akosi mi to nejde a viem ze tu je parta velmi sikovnych a skusenych ludi..

Za odpoved vopred dakujem..

MotoVšem

Uživatelský avatar
Jerry
Member
Příspěvky: 1544
Registrován: pon 25. úno 2013 19:43:37
Motorka: VT1100C2 ACE
Povolání: řidič
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s uchytenim uchytov a padakov

Příspěvek od Jerry »

Ono ke spoustu typů. Chtělo by je to nejdříve vyfotit, aby bylo vidět o jaké jde.
Ještě ně napadlo, původní majitel nemá žádnou fotku z doby, kdy to měl namontované na motorce?
Obrázek
Uživatelský avatar
djbb
Příspěvky: 20
Registrován: úte 02. dub 2013 9:27:45
Motorka: Honda Shadow VT 600
Povolání: IT
Bydliště: SLOVAKIA
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s uchytenim uchytov a padakov

Příspěvek od djbb »

Nasiel som si ho na FB, je to inzerent palomen aj od nas z fora, ktory ale so mnou z nejakeho dovodu nechce komunikovat, kedze som slovak a znamy v CR mi to od neho kupil. Viem kto je odkial je len vdaka tomu ze mi bazos ukazal jeho meno a bydlisko a ma slabe zabezpecenie sukromia na FB :-D

Tento tyzden sa dostanem k sedivke(mam ju v garazi mimo bydliska) a pofotim kusky co mi prisli a aj moto detailnejsie, kedze mam foto iba z dialky..
Uživatelský avatar
djbb
Příspěvky: 20
Registrován: úte 02. dub 2013 9:27:45
Motorka: Honda Shadow VT 600
Povolání: IT
Bydliště: SLOVAKIA
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s uchytenim uchytov a padakov

Příspěvek od djbb »

Sorry borci,

neposlal som foto, nie su to kusky na moju motorku, budem to musiet upravit a na padaky mi chyba jeden kusok podlozka, takze mi chlapci vysustruzia.

Mozte uzavriet, sorry ze som otravoval s kravinou :oops:
Odpovědět

Zpět na „VT 600“