Chladič

Odpovědět
hapo
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. úno 2018 10:27:00
Motorka: VT 600
Povolání:
Bydliště: Banska Bystrica
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Chladič

Příspěvek od hapo »

Mám ešte jeden problém a to prehrievanim motora stalo sa mi toto, prešiel som na motorke asi 60km rýchlosťou 100-110km/h a začalo mi signalizovať že mám prehriaty motor,zastavil som a pokračoval kým kúsok vychlade ale všimol som si že ventilator sa nezapol, potom som pokračoval a pri 100km/h mi zase začalo signalizovat že mám prehriaty motor uhral som plyn lebo som nemal kde zastať a išiel som 80km/h a po niekoľkých km mi prestalo signalizovat že mám prehriaty motor,
Keď som odchádzal na cestu som si istý že som mal vo vyrovnavacej nadobe vodu aj bola v servise a povedal že všetko v poriadku. Len keď som došiel na miesto tak voda tam už nebola skoro žiadna.
Chcem sa spýtať v čom moze byt chyba
Ani pri jednom sa mi nezapol ventilator.
Keď som odpojil ventilator od čidla a pripojil na kostru fungoval
Ďakujem za každú radu

Partsdepot

Thirsty Camel
Příspěvky: 28
Registrován: stř 22. říj 2014 21:17:17
Motorka: Honda Shadow 1100 C2
Povolání:
Bydliště: Dolní Břežany
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič

Příspěvek od Thirsty Camel »

Problém bude asi v tepelném čidle, které má signalizovat, kdy se má větrák sepnout. Nedávno jsem tohle taky řešil...když jsem připojil větrák na kostru motoru, okamžitě se sepnul ale když byl napojenej na čidlo, tak nic. Než jsem to vyřešil, tak jsem větrák nechal na kostře, ať se točí nonstop... v těhlech vedrech je to i možná ku prospěchu :lol:
hapo
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. úno 2018 10:27:00
Motorka: VT 600
Povolání:
Bydliště: Banska Bystrica
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič

Příspěvek od hapo »

A nemôžem tým nič pokaziť že stále pôjde non-stop ? Skade si objednaval čidlo? A ešte jedna otázka ako si spravil to prepojenie ?
A ďakujem za odpoved
Thirsty Camel
Příspěvky: 28
Registrován: stř 22. říj 2014 21:17:17
Motorka: Honda Shadow 1100 C2
Povolání:
Bydliště: Dolní Břežany
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 33
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič

Příspěvek od Thirsty Camel »

Když je motorka natočená, tak se nic nestane, takhle to běžně praktikujou i na závodech. Hledat můžeš na partsdepot (tam jsem koupil já) nebo prostě v inzerátech, kde někdo prodává motorku na náhradní díly ale u těch použitých nikdy nebudeš vědět, jestli se to nebude opakovat potom. Ohledně propojení jsem prostě vzal konektor, kterej do toho seděl, ten měl v sobě očko, tak jsem ho přišrouboval k motoru a hotovo. ;)
Odpovědět

Zpět na „VT 600“