STK a hlucnost vyfuku

Odpovědět
Shad37
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 04. čer 2015 21:58:16
Motorka: VT600
Povolání:
Bydliště: RpR
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od Shad37 »

Zdravim vsechny jednostope kolegy, pujdu za nejaky mesic na prvni technickou a resim problem s navrtanymi laufy se kterymi jsem moto koupil. Na netu je ke stazeni prirucka postupu provereni technicke zpusobilosti motocyklu pro policii CR, kde se pro zjisteni neporusenosti tlumice vklada nejaky drat do koncovky vyfuku a tento tam musi jit pouze kousek. Kdyby toto stejne provedl technik STK na moji sedivce, tak muze tim dratem klidne posimrat valce v motoru ;) . Mate zkusenost z posledni doby, ze toto kontroluji nebo jiz mam pomalu resit jak ty vrtane diry opet ucpat? Vypada to, ze dotycny se s vrtanim prilis nes..., viz foto.

Zde jsou zajimave odkazy na dokumnety, ktere jsem na netu nasel. Stoji urcite za precteni.
http://www.valkyrieriders.cz/imgs/stkpdf.pdf - strana 106
http://www.autoklub.cz/dokument/11139-ts-moto5-jak-neprojit-stk-vfuky.pdf - zde se pro zmenu zase pise, ze test dratem je neautorizovany ukon.

Obrázek

Motopark

Uživatelský avatar
František
Captain
Příspěvky: 780
Registrován: pon 11. bře 2013 5:50:07
Motorka: VT 1300 CX
Povolání: osvč
Bydliště: Duchcov
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 29 x
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od František »

Zdarec.Tak to jsem ještě neslyšel že by někomu na STK,strkali něco do laufů.To nic nemění na tom že takovej zásah do vejfuků je prostě na prd.Už jenom třeba kvůli cestám za kopečky.Rada....na STK,si laufy od někoho půjčit a když to nepůjde,tak k nim přiject co nejpotišejc a do haly to natlačit. František.
Uživatelský avatar
Marty
President
Příspěvky: 1127
Registrován: úte 26. úno 2013 17:23:31
Motorka: VTX1800S
Povolání: míchač auto-moto barev
Bydliště: Horoměřice
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 12 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od Marty »

Blbý je, že mnohde již mají "hlukoměry", takže tlačení je Ti na prd.
Cesta je cíl.
Uživatelský avatar
Pjažák
Příspěvky: 467
Registrován: čtv 21. bře 2013 22:51:19
Motorka: VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Pjaha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od Pjažák »

STK to je slovo do rvačky !

Jsou STKáčka kam příjedeš s novým autem a je to problém,taky jsou takový že udělají technickou i na ponorku :shock:
Strkání nějakých drátů nebo latí do výfuků o tom se jen píše zatím jsem nepotkal nikoho,že by byl osobně takto šikanován.
Policie není STK ani Dekra a tak si nejsem jistý jestli takový píčoviny může dělat. Jediný co můžou určitě je že tě nemusí pusti dál a půjdeš pěšky.
Jak píše František,že za kopečkama to neradi slyší je asi pravda,ale já jsem opět jenom o tom slyšel.Konkrétně Rakušáci ty nás nemají v lásce a když vidíš a slyšíš na čem jezdí oni nebo Němci s Italama - nechápeš. :clap:
(Doporočuji méně koukat na TV Nova). :clap: Když si vzpomenu jakou udělali reportáž na folie na okna tak jsem čekal kdy mě vytáhnou z auta a zastřelí :roulette:
Pokud mám upravený výfuk a vidím cajty ,tak přece netahám za plyn naopak přeřadím nahoru a šudlám to.
Nejsem žádnej Emil Holub,ale pár zemí (D,I,PL,celý týden v Rakousku žádný transit) na motce jsem projel a bez problémů.
V loni jsem jeli celej Balkán:(Slovensko,Maďarsko,Bosna,ČernáH.,Srbsko,Kosovo,Albánie,Chorvatsko,Slovinsko,Rakousko)
Já mám-odvrtáno,Hanka má Spiritku-odvrtáno no a Germán VTX1300 a ten žádný laďáky ,ale jen chromovaný trubky.

Tady máš video aby jsi viděl na čem se jezdí v Rakousku Faak am See

No a co závěrem ? Méně číst a víc jezdit :rofl:
Když tě vyhodí,tak si zkus pujčit od někoho origo a pak tam dáš zase to svoje,ale nedělej s toho drama. :evil:

Čabas P.
Uživatelský avatar
Pjažák
Příspěvky: 467
Registrován: čtv 21. bře 2013 22:51:19
Motorka: VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Pjaha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od Pjažák »

Tohle vyřeší tvůj problém a můžeš se soustředit pouze na jizdu.

Zkus Jánošíka určitě ti cukne s cenou dolů zde

čabas P.
Uživatelský avatar
krata
Vicepresident
Příspěvky: 335
Registrován: pon 18. bře 2013 22:05:33
Motorka: VTX 1800R
Povolání: Operátor
Bydliště: Štětí
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 3 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od krata »

Shad37
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 04. čer 2015 21:58:16
Motorka: VT600
Povolání:
Bydliště: RpR
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od Shad37 »

Jenom pro info. STK motka prosla na prvni dobrou, nestartoval jsem ji a ani to technik nechtel. Vse bylo odstrojene (nosic s kufrem, operka spolujezdce, plego), nechal jsem pouze rolku na riditkach, ale nakonec i ta musela pred focenim dolu. Nasledne kontrola svetel, blikacu, troubeni. Vse OK, za 20 minut jsem odjizdel.
hapo
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. úno 2018 10:27:00
Motorka: VT 600
Povolání:
Bydliště: Banska Bystrica
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od hapo »

Ahojte mám na vás jednu otázku, práve som si kúpil Hondu VT 600 a keďže tam niesu original vyfuky ale len holé rúry tak sa chcem spýtať:
- dajú sa kúpiť nejaké pripojne tlmiče ?
- stačí tam dať DB killer ?
Hlavne sa mi jedna o to keď pôjdem do zahraničia aby mi nezobrali rodný list
Ďakujem
Uživatelský avatar
František
Captain
Příspěvky: 780
Registrován: pon 11. bře 2013 5:50:07
Motorka: VT 1300 CX
Povolání: osvč
Bydliště: Duchcov
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 29 x
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a hlucnost vyfuku

Příspěvek od František »

Zdarec.Jestli máš holý roury a neřešíš Stk,ale jen cestu do ciziny,tak snad jenom toto : http://www.yshop.cz/highway-hawk-nahradni-tlumivka-pro-drag-pipes-d-42mm-pro-d-45mm
a do holých trubek asi čim delší tím lepší.Ale výsledek bude spíš tak pro pocit že jsi pro to udělal maximum.FFF.

 ! Zpráva od: Admin
Opraven formát odkazu
Odpovědět

Zpět na „VT 600“