Interkom

Odpovědět
Zdenek

Interkom

Příspěvek od Zdenek »

Teprve teď jsem se dostal k instalaci vánočního dárku interkomu Interphone F5 MC TWIN. Dostal jsem dobrou cenu od místního prodejce http://www.motostar.cz" onclick="window.open(this.href);return false; . Ještě jsem zvažoval zda stačí naše staré červené helmy nebo investovat do nových. Jelikož červené nebyly zůstali jsme u starých ještě dobrých.
F5 na rozdíl od Scaly má trochu fórovější upevnění mikrofonu( pouze na suchý zip uvniř helmy) tak ukáže čas jaká bude životnost.
Jinak spárování jednotek je už přednastaveno a přidal jsem navigaci přes Bluetooth . Rádio jsem ani nezkoušel raději poslouchám motorku, ale umí to. Mohu se napárovat i k jiným cizím interkomům tak to v budoucnu vyzkouším.
Pro mě nejdůležitější výborná slyšitelnost v manuálním nastavení zatím zkoušena jen po domě. Tak jsem zvědav jak bude fungovat v terénu a už se i s Milenou těšíme jak se zase s vámi projedeme. Motorku mám po větším servisu (30 000 km) zbývá jen naleštit a ještě nosím v hlavě takovou svítivou finesu.

Tak brzy ahoj na silnici Zdenek

Motopark

Uživatelský avatar
vasek
Member
Příspěvky: 604
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:11
Motorka: VTX 1300C
Povolání:
Bydliště: Rakovník
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Interkom

Příspěvek od vasek »

Jasně pár metrů leden a v každém tunelu budeš frajer pláč přes den to nikdo neocení.

Ps:intercom jsem opět pořídil od kluků z číny neb za tu cenu se ho nevyplatí opravovat a za českou cenu máš klidně nový každý rok. Ten co mám origo v LS2 funguje na 1.
Uživatelský avatar
vasek
Member
Příspěvky: 604
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:11
Motorka: VTX 1300C
Povolání:
Bydliště: Rakovník
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Interkom

Příspěvek od vasek »

Zdendo ohledně toho zadního světla taky dávam na VTX jiné ,ledkové ale hlavně více dozadu .varianta ledek na brašnách není taky pro viditelnost špatná tak pokud něco takového hledáš koukni na ledkové světla na nákladáky .
Zdenek

Re: Interkom

Příspěvek od Zdenek »

Vašku o LED světlech na LKW vím v Nové Pace je firma http://www.autoelektrik.cz" onclick="window.open(this.href);return false; která je prodává a mám v náhledu LED pozičky
http://www.autoelektrik.cz/ledpozickaoranzova-neon1224v%5B115%2000099%5D" onclick="window.open(this.href);return false; abych vytáhl jako druhé blinkry na kufr bo si myslím , že z kamionu moje stávající pod kufrem nejsou moc vidět. A na kufr proto až půjdu na STK tak ho zdemontuju. No a ta brzdovka je jen takový pokus. Uvidím jak se podaří
Zdenek
Uživatelský avatar
krata
Vicepresident
Příspěvky: 335
Registrován: pon 18. bře 2013 22:05:33
Motorka: VTX 1800R
Povolání: Operátor
Bydliště: Štětí
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 3 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Interkom

Příspěvek od krata »

Zdenek

Re: Interkom

Příspěvek od Zdenek »

Milane to je hodně zajímavé, jen ta délka cca 20 cm by mohla být delší. Ale jako doplňkové světlo na kufr by mohlo vyhovovat díky jednoduché montáži zase bych to přimontoval na spodní hranu kufru jako na staré motce.
Díky Zdenek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
vasek
Member
Příspěvky: 604
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:11
Motorka: VTX 1300C
Povolání:
Bydliště: Rakovník
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Interkom

Příspěvek od vasek »

Kráťa to trefil ,je to homologované a není nikde napsáno že to nebylo součástí kufru. jinak já používám světla téměř plochá a menší než jsi tam dával, ale třeba na GEEK jsou ty sdružené podobného rozměru.

já nakupuji na http://www.adip.cz" onclick="window.open(this.href);return false; tak koukni je jich tam hafo a mám samo i lepší cenu. škoda mohli jsme to probrat v Ustí.
Uživatelský avatar
vasek
Member
Příspěvky: 604
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:11
Motorka: VTX 1300C
Povolání:
Bydliště: Rakovník
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Interkom

Příspěvek od vasek »

20 cm stačí jako zvýraznění hlavního světla. PS: možná to má i lepší svítivost
Odpovědět

Zpět na „Doplňky a příslušenství“