Výfuky VT1100 C2 s homologací

Odpovědět
Mefisto87
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. črc 2015 12:15:09
Motorka: Honda VT 1100 Shadow
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 0
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Výfuky VT1100 C2 s homologací

Příspěvek od Mefisto87 »

Zdravím všechny,
kde sehnat na VT110 C2 tišší výfuky s příjemným zvukem? Hledal jsem po různých zákoutích internetu, ale došly mi nápady kde se ještě podívat. Nutno dodat, že jsem hledal poněkud neúspěšně.
Když poradíte kde se podívat, případně jestli se tím přímo zabývá nějaká rozumná firma v čr, budu povděčen.

díky a kolama dolů :chopper:

Partsdepot

Uživatelský avatar
Baron
Honorary Member
Příspěvky: 657
Registrován: úte 05. bře 2013 22:53:44
Motorka: KTM 1290 SuperAdventure S
Povolání: Faktótum
Bydliště: Velešín
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 3 x
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky VT1100 C2 s homologací

Příspěvek od Baron »

To bude těžký :-( Na Ebay jsem viděl pár originálů, ale nebyly zrovinka v hezkým stavu :?
Radaprda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 16. srp 2015 22:41:48
Motorka: Honda Shadow VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Frýdek-Místek
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky VT1100 C2 s homologací

Příspěvek od Radaprda »

Předloni na podzim jsem byl se známým pro Valkyrii v Hamburku a prodejce měl na place VT1100 C2 na které byly funglovky Cobry. Přiznám se, že jsem nad tou motorkou váhal, že ji přiložím do dodávky pro sebe. Ale cena byla dost vysoká a tak jsem oželel. A na ty Cobry přišla řeč - měly evropskou homologaci s tlumenou vložkou a to také zvedalo tu cenu - prodejce říkal, že jen za ně dal 1300 éček. A moc tiché teda také nebyly. Takže Cobry asi sehnat jdou, ale otázka je za kolik.
Radaprda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 16. srp 2015 22:41:48
Motorka: Honda Shadow VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Frýdek-Místek
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky VT1100 C2 s homologací

Příspěvek od Radaprda »

Otázka je také, kdy byla motorka poprvé registrovaná do provozu. Pokud to bylo před 1.7.2001 tak tě homologace nemusí zajímat. Výfuky můžou být v podstatě jakékoliv, jen nesmí řvát. Třeba na ebay seženeš určitě. A různých tlumících vložek jde sehnat hafo. V podstatě ani není složité vyrobit.
Mefisto87
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. črc 2015 12:15:09
Motorka: Honda VT 1100 Shadow
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 0
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuky VT1100 C2 s homologací

Příspěvek od Mefisto87 »

Tak moje moto šla do provozu snad ještě v '97. Takže teoreticky to řešit nemusím, ale jsou v našem okolí země, které si potrpí na tišší stroje, třeba místy v Alpách. A docela rád bych měl stroj v takovém stavu, aby mě nikde nemohli popotahovat za nějakou takovou blbost. Navíc vyměnit výfuky chci, neb předchozí majitel je slušně odral a já bych rád něco, co mi nepokvete. Nu, prostě aby to vypadalo a aby to bylo bezproblémové.
Odpovědět

Zpět na „Doplňky a příslušenství“