Libor Rumunsko

Moderátor: Vedení klubu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry
Member
Příspěvky: 1544
Registrován: pon 25. úno 2013 19:43:37
Motorka: VT1100C2 ACE
Povolání: řidič
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Libor Rumunsko

Příspěvek od Jerry »

Přišla mi opět MMS od Libora, který se zas někde toulá. Nějak mi uniklo a nebo jsem uplně zapoměl, že někam jede a najednou MMS. Tak si říkám, sakra to asi chce, abych to dal na fórum. Ale kam? Vždyť začínám z prostředka. Jak to nazvat, vždyť nevímodkud kam jede ani od kdy do kdy. Vyjížďky a akce? ta akce už probíhá a nikdo s ním už nepojede, Články? Cestopis to také zas až tak není, Pokec a zábava? Tohle přeci není žádný vtípek. Tak tedy asi zůstanu u Vyjížďek a akcí. No nic, vyhrnout rukávy a nějak to dopadne.

22.7.2013 Malá oprava
Ahoj přátelé,
posílám pozdrav z pohoří Faqaraš a právě jsem píchnul zadní kolo. Jinak celkem pohoda.
22082013148.jpg
Takže Libor se nám toulá někde po Rumunsku Zkuste najít pohoří Faqaraš, našel jsem to až přes nějakou luční kobylku Uvarovitettix transsylvanica, kde byl i údaj: Romania, Cozia, Monti Faqaras. No a Cozia se už dala najít. Takže nebýt luční kobylky, ani bychom nevěděli kde Libor je.

Libore, hodně hezkých zážitků a v pořádku se nám vrať.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek

Motopark

Uživatelský avatar
libor600
Příspěvky: 76
Registrován: pon 11. bře 2013 8:23:38
Motorka: VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Vavřineč 76 okr.Mělník
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 65
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Rumunsko

Příspěvek od libor600 »

:-D Už jsem šťastně doma.Projel jsem v podstatě celé Rumunsko. Podél Rumunsko Ukrajinských a Moldavských hranic do Constanty a Mamaii kde byl den u Černého moře.Zpět přes pohoří Faggaraš a tamější nejvyšší horu 2340.výjezd na horu je ve srovnáním se STELVIEM. Na hoře mi začla plavat mašina a ejhle zadní kolečko bylo na ráfku.Samozřejmě bylo po náladě. Pak horečné přemýšlení jak to dostat dolů do nějaké civilizace. pomohl jsem si sprejem který pravděpodobně vozíme všichni. Kolo to nafouklo a povedlo se sjet skoro do první vesnice, tam to bylo opět prázdné. Tak že následovala rozborka kola přímo v terénu jak dokladuje foto. Jako hever posloužil kámen, již po ohledání kola jsem přišel na kus nějakého drátu, kolega celé kolo odvezl,asi za dvě hodiny se vrátil s opraveným. Radost byla veliká, ale záhy se ukázalo že jen na chvilku. Dojeli jsme do SIBIU asi 50km, no a kolo opět prázdné. Znova ještě ještě jeden sprej antipich a doplácal jsem se do pneuservisu.(sice trochu v povzneseném smyslu) ale tentokrát jsem byl i u demontáže kola. Ten prní servisman, odvedl lajdáckou práci a flek spatně přilepil. Poté již bylo vše v pořádku, tak že jsem si v Rumunsku stihl kolo dělat dvakrát. Rumunsko je jistě motorkářsky velmi zajímavou zemí. Je zde velmi levno a čarokrásná příroda, která stojí z cestu, jako tamější velký problém vidím spousty toulajících se psů, kteří jsou prostě všude, další je volně se pohybujicí dobytek a koně. V centrech obtěžují cikánské hordy, zejména okolo bankomatů, platidel a směnáren. Je velmi obtížné uhlídat mašiny, zavazadla atd. Celkem ujeto 42OOkm,celkové náklady něco málo přes 450 Euro. Z toho SIBIU domů na jeden zátah 1196km
Uživatelský avatar
Čuňas
Member
Příspěvky: 386
Registrován: pon 11. bře 2013 17:46:51
Motorka: vt600c
Povolání:
Bydliště: Chřibská City
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 73
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Rumunsko

Příspěvek od Čuňas »

Libore klobouk dolů jsi cestovatel :clap: :clap: hlavně že jsi se v pořádku vrátil s těma cikánama je to asi pořád stejné ja tam také jezdil za starého režimu každý rok tak to pamatuji jak jsou otravné a když jim nejdeš aspoň trochu na ruku tak taky házely po nás kameny. :chopper:
Uživatelský avatar
Beech
Honorary Member
Příspěvky: 506
Registrován: pon 11. bře 2013 11:16:56
Motorka: HD Super Glide Custom
Povolání: barový povaleč
Bydliště: Mar. Lázně
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Rumunsko

Příspěvek od Beech »

Mám kamaráda, který takhle jezdí celý život, ale stopem - takový člověk mezi cestovatelem a čundrákem, a ten nosí na ruksaku svinutý honácký bič , :tuk: se kterým to docela umí- velmi účinná zbraň, která odradí jen tím , že ji někdo rozvine
Odpovědět

Zpět na „Soukromé akce“