Individuelni trening s Danem Rubinem

Moderátor: Vedení klubu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Soptík »

Zdavim vsechny,
dohaduju se s moto koucem Danem Rubinem - znate ho z naseho srazu - na jednodenni individuelni trening jizdy na choperu v beznem provozu.
Snazim se dat dohromady skupinu max. 4 lidi. specializaci by mela byt jizda do ostrych vracejicich se zatacek, hlavne z kopce. Proste to z ceho mam stale stazenou prdel, vzdycky, kdyz odjizdim od baraku.
Pokud by se to nekomu z vas libilo a pridal by se, budu rad.

Cena je:

4 lidicky - 3990,- za os.
3 lidicky - 4990,- za os.
2 lidicky - 5990,- za os.

Lokalitu treningu bych nechal u me doma Huntirov - Skuhrov u Jablonce nad Nisou a okoli. Prave proto, ze tady mame takovychto silnicek se zatackama plno.
Termin se bude dohadovat nasledne pro objednani,tak aby vyhovoval vsem v pripadne skupine.
Prosim pripadne zajemce, ozvete se co nejdrive. Chtel bych to absoulovat nejdele do konce prazdnin.

Zdravim vsechny

Soptik :biker:

MotoVšem

Uživatelský avatar
Pjažák
Příspěvky: 467
Registrován: čtv 21. bře 2013 22:51:19
Motorka: VT 750 C4
Povolání:
Bydliště: Pjaha
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Pjažák »

Hanka má Spiritku a Spiritka je velmi dobře ovladatelná něco jako skutr.
Dám Ti radu dej dolů 60kg a pojede sama. Jel jsem s Hankou na Spiritce a dohromady jsme měli cca 170kg a kroutilo se to jako hovno v proutí + úzký řiditka. :roulette:
Žadný kondiční jízdy nepomůžou je to v hlavě a v zatížení .Na Spiritku 200kg je prostě MOC!!!
To ,že někdo řekne co máš dělat do zatáčky je krásný,ale on nemá tvoji motku ani váhu ,tak jak může radit.

A vzhledem k tomu,že tě mám rád tak nic nechci. :rofl:

Čabas P.
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Soptík »

Pjažák píše: sob 13. črc 2019 9:30:09 Hanka má Spiritku a Spiritka je velmi dobře ovladatelná něco jako skutr.
Dám Ti radu dej dolů 60kg a pojede sama. Jel jsem s Hankou na Spiritce a dohromady jsme měli cca 170kg a kroutilo se to jako hovno v proutí + úzký řiditka. :roulette:
Žadný kondiční jízdy nepomůžou je to v hlavě a v zatížení .Na Spiritku 200kg je prostě MOC!!!
To ,že někdo řekne co máš dělat do zatáčky je krásný,ale on nemá tvoji motku ani váhu ,tak jak může radit.

A vzhledem k tomu,že tě mám rád tak nic nechci. :rofl:

Čabas P.
Pavlíku, díky za důvěru. Máš samozřejmně pravdu. Ale přesto je tu ještě ta maličkost, že když jedu ty naše točky směrem z kopce, nejsem schopen to projet pod plynem.A bez plynu jsem pomalej a Spiritka se chce kousnout. Do kopce to zvládám, sice pomalu ale jde to. Ale dolu to je pro mě zatím fakt vopruz. Proto ten trening.

Sopťa
Uživatelský avatar
BosarVTX
Captain
Příspěvky: 163
Registrován: pát 21. dub 2017 20:06:53
Motorka: Honda VTX 1800F
Povolání: OSVČ
Bydliště: Vodňany
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 1 x
Věk: 52
Kontaktovat uživatele:

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od BosarVTX »

Přijed na jih a já te vycvičim a zadarmo :chopper: :srot:
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 266
Registrován: sob 05. črc 2014 22:21:46
Motorka: Honda Shadow 750 Spirit
Povolání: Počítačový modelar
Bydliště: Huntířov u Jablone nad Nisou
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Soptík »

Uz jsme 4 a jsme s Danem dohodnuti. Ale diky za nabidky. Ty jeste vyuziju.

Soptik
:super: :tuk: :srot:
Zdenek

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Zdenek »

Petře jelikož troufám si tvrdit, že tvoje zatáčky než dojedeš na hlavní do Splzova dobře znám je to úzká silnice s vracáky jak na Stelviu. Já jsem je vždy projížděl s podřazenou dvojkou s rychlostí aby necukala. V tom problém nevidím horší když se s někým potkáš.
Tak holt si podřaď za jedna a projížděj minimální rychlostí ale zase aby si nespadl. To můžeš zkoušet do nekonečna, ale není žádná super rada.
Pokud si sehnal kámoše na zmírnění ceny tak ti přeji ať ti to něco přinese, stejně se ale také řadím k táboru skeptiků jen volím slušnější formu.
A propo snad mě nikdo neukamenuje Ježek v Semilech se s tříkolkama přestěhoval do bývalého Havexu u silnice na Železný Brod. Zkus se tam jet podívat. Zkušební jízdu na trike na nějakém prázdnem parkovišti ti kamarádsky nabízím . Vím že máš srdce motorkáře, ale pokud to nepůjde budeš muset hledat jinou formu větru ve tváři. Tak ať se ti daří Zdenek
Uživatelský avatar
Čuňas
Member
Příspěvky: 386
Registrován: pon 11. bře 2013 17:46:51
Motorka: vt600c
Povolání:
Bydliště: Chřibská City
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 73
Kontaktovat uživatele:

Re: Individuelni trening s Danem Rubinem

Příspěvek od Čuňas »

Petře Zděnda má naprostou pravdu to nejsi sám s tímto problémem většinou ho mají lidé co jsou naučení jezdit v autech na automatickém řazení kteří potom přesedlají na manuál třeba na motorce a problém je na cestě.Loni jsme učili Míšu také řadit páč co má řidičák na auto tak jezdí na automatu a chtěla jezdit choppera a nemohla pochopit že musí v zatáčkách podřazovat také to položila na poliogonu mezi kuželkama páč tam měla 3.Zděnda Ti dává bezva radu zkoušej to.
Odpovědět

Zpět na „Soukromé akce“