KNIHY

Tiskové zprávy, testy, novinky atd.

Moderátor: Vedení klubu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bosak
Honorary Member
Příspěvky: 598
Registrován: ned 10. bře 2013 22:57:03
Motorka: VT 1100 C2 ACE
Povolání: nějaké mám....
Bydliště: Praha 10
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

KNIHY

Příspěvek od Bosak »

Dostala se ke mě zpráva o knize Chucka Zita, kterého znáte z 5.série seriálu Sons of Anarchy ( Zákon gangu ) jako postavu Frankieho Diamondse.


převzato z webu Sons of Anarchy

Obrázek

Každopádně knihu si určitě najdete sami a následuje přeložený rozhovor se samotným bývalým motorkářem. Tyhle materiály mi poslal Radomír Fiksa (našel jsem i nakladatelství stejného jména, ale i kdyby to měla být reklama, tak takovou sem klidně dám). Díky. Text jsem nijak neupravoval.

Pět věcí, které byste měli vědět o Chuckovi Zito ze seriálu Zákon gangu (Sons of Anarchy)

Chuck Zito může svojí velikostí působit hrozivě, ale tento bývalý osobní strážce hvězd, ze kterého se stal televizní herec je velmi příjemným člověkem.

Chuck za námi dnes ráno přišel do studia, aby nám řekl o svém účinkování v nejnovějším pokračování televizního seriálu z produkce FX Zákon gangu. Představí se v této sérii jako motorkář z New York City jménem „Frankie Diamonds.“

Z vězení k ochraňování hvězd až k tomu, že se sám stává hvězdou. Chuck má nekonečné množství příběhů ze své spolupráce s lidmi, kteří hýbou Hollywoodem. Dozvěděli jsme se něco o jeho minulosti a byli jsme unesení některými příběhy, o které se s námi podělil. Tady je jenom pár faktů, které jsme se o něm dnes dozvěděli.

Pět faktů, které jsme zjistili o Chuckovi Zito:

1. Chuck byl kdysi prezidentem New York City pobočky nechvalně proslulého motorkářského klubu Pekelní andělé

2. Byl osobním strážcem hvězd. Nejprve byl najat, aby chránil Lizu Minnelli, brzy se o něm začalo mluvit a začal pracovat pro hvězdy jako Sean Penn, Sylvester Stallone, Jean-Claude Van Damme, Cher a Charlie Sheen.

3. Chuck zažaloval FX za to, že bez jeho svolení použili jeho nápad na natočení motocyklového seriálu. Když došlo k vyrovnání, byl pozván, aby se stal součástí seriálu. „Když je nemůžeš porazit, přidej se k nim. A tak jsem se přidal,“ říká.

4. Liza Minnelli ho pozvala do svého luxusního apartmá v 12. patře, kde byly hvězdy jako Lucille Ball, James Mason, Diana Ross, Al Pacino a dokonce Liberace, se kterým si porovnával prsteny.

5. Každé úterý chodí Chuck do Rainbow Room na Sunsetu, aby se na velké obrazovce díval s fanoušky na Zákon Gangu. Takže pokud chcete potkat Chucka osobně, vydejte se do Rainbow Room, kde můžete dnes v deset večer sledovat novou epizodu.

Bonusový fakt: V seriálu Zákon gangu používá svojí vlastní garderobu, včetně vlastních bot, šperků, oblečení a tý skvělý bundy: Nyní si můžete přečíst jeho příběh v knize Zákon ulice.

Jinými slovy, „Frankie Diamonds je Chuck Zito.“

Poslechněte si dvoudílný rozhovor s Chuckem Zito, ve kterém se dozvíte více o premiéře Zákona gangu, jeho práci osobního strážce celebrit a mnohem víc!

Část první: Chuck vykládá o soudním sporu týkajícím se Zákona gangu uslyšíme maličko o jedné z jeho nadcházejících epizod v seriálu.

Gary: „Co kdybys nám představila svého kamaráda?“

Lisa: „Ach, tohle je můj kamarád, Chuck Zito. Nevypadá trochu jako Stallone?“

Gary: „Jenom trochu větší.“

Chuck: napodobuje Sylvestera Stallone

Gary: „Ty jsi byl chvíli Sylvestrův osobní strážce, je to tak?“

Chuck: „Ano. Zrovna jsme spolu obědvali v Cafe Roma.“

Lisa: „To je jeho oblíbené místo.“

Chuck: „V sobotu.“

Gary: „Jo, tam je to dobrý. Byl jsem tam.“

Chuck: „Arnold…“

Lisa: „Arnold tam chodí, kouří tam doutníky.“

Chuck: „Jo, jo, Arnold tam byl, Sly tam byl.“

Lisa: „To je dobrý…“

Chuck: „Je to dobrý místo.“

Gary: „Chucku, ty seš velkej chlap, kámo. Seš velkej chlap, větší než Sly. Teda jako, mám na mysli…“

Lisa: „No právě proto byl Slyův osobní strážce.“

Chuck: „To je pravda. Sly náhodou vypadá skvěle. Zhubnul na sedmdesát sedm kilo, je vyrýsovanej…“

Lisa: „Cooo?!“

Chuck: „Je mu šedesát pět a vypadá skvěle.“

Gary, Lisa: „Wow.“

Gary: „Pane jo, to je moc. Musíme teď každýmu říct, odkud pocházíš, protože… já… jak to teď uděláme? Já chci… tys toho za svůj život zvládl spoustu… byl jsi prezidentem newyorské pobočky Pekelných andělů. Byl jsi tam pětadvacet let, ne?“

Chuck: „Byl jsem Pekelným andělem pětadvacet let, ano.“

Gary: „A pak jsi odešel, aby ses soustředil na svojí hereckou kariéru. Ale když jsi odcházel od Pekelných andělů, už jsi ledacos dokázal, je to tak?“

Chuck: „Já jsem toho zvládnul spoustu.“

Gary: „Jo. Koukám, že nebude možný vypovědět životní příběh Chucka Zito v limitovaném čase, který máme, ale pusťme se do Zákona gangu, protože druhý díl nové série se vysílá dnes večer.“

Chuck: „Dneska večer.“

Gary: „V deset večer na FX a ty jsi nyní součástí hereckého obsazení.“

Chuck: „Ano, hraju… moje postava se jmenuje Frankie Diamonds, a jsem Nomad z New York City, který přišel do Charming, aby tam všechno urovnal.“

Gary: „Takže jak je to teď s tím soudním sporem? Vytvořil jsi tenhle seriál? Ne… já ti musím říct…“

Lisa: „Omlouvám se, já jsem to práskla…“

Gary: „Já ti řeknu, co jsme slyšeli a ty nám řekneš, co z toho je pravda. Dobrá?“

Chuck: „Dobrá.“

Gary: „My jsme slyšeli, že ten seriál byl tvůj nápad, že jsi tak nějak ten seriál vytvořil a oni ho pak udělali a ty jsi je zažaloval. Protože nepoužili tvůj nápad. A když soudní spor skončil, ať už se stalo cokoliv, řekli: ‚Víš co, ty se nám líbíš, pojď hrát v seriálu.’„

Chuck: „Tak něco.“

Gary: „Nějak tak?“

Lisa: „Jak to probíhalo?“

Chuck: „V roce 2004 jsem přišel a mluvil jsem s prezidentem FX, kterým byl John Landgraf, dal jsem mu svůj příběh, svoje nápady a všechno a o dva týdny později mi řekl: ‚Nemáme zájem, nechceme točit motorkářský seriál.‘ A o rok později jsem se vrátil, byla tam jiná reprezentace, a řekli mi: ‚K setkání nemůže dojít, protože už na jednom motorkářském seriálu děláme.‘ Wow. Počkejte…“

Gary: „Hollywoodský příběh…“

Chuck: „Zažaloval jsem je, byl jsem trochu nasranej a soudil jsem se s nima. Ale u soudu došlo k přehodnocení.“

Gary: „To když za tebou přišli a řekli, hele, my bychom chtěli, abys tohle posoudil.“

Chuck: „Jo, jo. Kurt Sutter řekl, pojďme na oběd. A… já se s ním sešel na oběd. Ukázalo se, že to je skvělej chlap a zbytek už je historie. Řekl: ‚Chci, abys hrál v seriálu.“

Gary: „To je skvělej konec, člověče.“

Chuck: „Je starý pořekadlo: Když je nemůžeš porazit, přidej se k nim. A tak jsem se k nim přidal. A teď jsem součástí Zákona gangu.“

Lisa: „A seš skvělej. Seš v tom seriálu úžasnej.“

Chuck: „Díky. Ale vždyť jsi viděla jenom jeden díl.“

Gary: „Můžeme si tady pustit ten klip, kde tě přivádějí? Poslechněme si to, tady je Chuck Zito jako Frankie.“

Chuck: „Frankie Diamonds.“

Gary: „Frankie Diamonds v Zákonu gangu. Poslechněte si to.“

úryvek ze seriálu:

Frankie, je něco, co bys chtěl říct?

Jenom chci říct, že to je čest, že tady sedíme u tohodle stolu. Schytali jste pár ran a my jsme tady, abychom pomohli jak jen to půjde.

Je skvělý mít zase domov, člověče.

Jo, místo, kde můžeme hodit nohy nahoru.

Chuck: „To bylo z prvního dílu.“

Někdo proti? Dobře. Co řekneme? Ano.

Chuck: „Odhlasovali nás za členy. Takže teď jsme součástí Charming, Red Wood.“

Lisa: „Jo, ale vy lidi nejste moc milí. Tihle…nic ve zlým…“

Gary: „Já jenom koukám, kde jsou dveře.“

Lisa: „On ví, že to je pravda.“

Gary: „Jsi tímhle nadšenej?“

Chuck: „Ano. Jsem hrozně nadšenej. Je to… všichni od seriálu jsou skvělý, všichni co mají svoji vlastní postavu jsou ke mně milí, zacházejí se mnou jako s rodinou, dobře se bavím.“

Gary: „To je skvělý.“

Chuck: „Já se těším do práce.“

Gary: „ Je to skvělý seriál. Pět milionů, pět a půl nebo tak něco.“

Lisa: „Pět celých tři milionů.“

Chuck: „Nejsledovanější seriál, nejsledovanější premiéra v historii FX.“

Gary: „Wow.“

Lisa: „Líbí se jim to.“

Chuck: „Já jsem ten seriál hodně propagoval, takže…“

Gary: „My oceňujeme, že jsi sem přišel. Asi za deset minut se tě zeptám… musíme si udělat přestávku… ale chci se tě zeptat na tvoje zkušenosti osobního strážce a na některé lidi, které jsi…“

Chuck: „Co si lidi budou myslet.“

Gary: „Je 8:13, za okamžik jsme zpátky. Tady je Chuck Zito na K-Earth 101.“

Gary: „Tohle je K-Earth 101 a jsme tu dnes ráno s Chuckem Zito ze Zákona gangu. Dneska večer všichni přijdete do Rainbow na Sunsetu a sledovat seriál, je to tak?“

Chuck: „Přesně tak, jak jsi řekl, mají… mívali pondělní fotbal, kterej pořád mají, a teď budou mít úterky se Zákonem gangu. Sledujeme to na velkých obrazovkách, je tam televize…“

Gary: „Každý může přijít…“

Chuck: „Všichni fanoušci Zákona gangu můžou přijít do Rainbow…“

Lisa: „Je jich tam venku pět milionů.“

Chuck: „To je pravda. To tam asi bude trochu narváno.“

Gary: „Takže dneska večer v deset.“

Chuck: „Jdeme tam na večeři tak kolem devátý a jsme tam, a pak začne seriál.“

Gary: „Něco ti řeknu, včera jsme hledali klipy s tebou, viděli jsme tě na Oz, viděli jsme tě v dalších věcech, a seš dobrej herec, fakt seš dobrej…“

Chuck: „Děkuju, díky.“

Gary: „Ale začínal jsi… kdy jsi byl představenej zábavnímu průmyslu, byl jsi Pekelný anděl a stal ses osobním strážcem a prvním člověkem, pro kterýho jsi pracoval byl…“

Chuck: „Liza Minnelli.“

Gary: „Liza Minnelli.“

Chuck: „Najala mě, abych hlídal její sestru Lornu Luft, protože účinkovala ve hře na Broadwayi a věřte tomu nebo ne, někdo jí vyhrožoval…“

Gary: „To není legrace.“

Chuck: „Nevím, jestli to bylo tak hrozný, ale najala mě, abych hlídal její sestru a pak mě Liz najala pro sebe.“

Gary: „Fíha.“

Chuck: „Lidi mě viděli s Lizou a já nic nerozhlašoval, začalo se o mě mluvit.“

Gary: „Mluvilo se o tobě a ty jsi pak pracoval pro lidi jako Sly Stallone…“

Chuck: „Sly Stallone, všichni, Sean Penn, Charlie Sheen, Cher…“

Gary: „Pane jo, to máš určitě spoustu příběhů. Řekni nám o první noci, kdy… tohle je uvedení Chucka Zito do světa zábavního průmyslu a známých lidí, došlo k tomu v osmdesátých letech, řekni nám o tom.“

Chuck: „Liza Minnelli mě pozvala na oslavu čtvrtého výročí…“

Lisa: „Výročí svatby…“

Chuck: „Výročí svatby s Markem Gero… říkala, že pozvala pár lidí a ať prosím příjdu, bydlela na 69. ulici…“

Gary: „Hmmm.“

Chuck: „Přijel jsem na motorce k takové velké obytné budově a samozřejmě, v té době jsem nosil bílou koženou bundu, byla na ní moje nášivka Pekelných andělů, modrý třásně…“

Lisa: „To musel být pohled.“

Chuck: „… bílé kožené kalhoty, bílé kožené boty, na hlavě jsem měl bílý kožený šátek, takhle jsem tam přijel…“

Lisa: „Pokrytý šperky.“

Chuck: „Měl jsem šperky všude, na každým prstu prsten, a řekl jsem dveřníkovi, že jdu za Lizou, on se na mě podíval, a řekl: ‚Jo, jasně.‘ Tak jsem mu řekl, ať zavolá nahoru. A on tam zavolal a říká: ‚Mám tady chlápka jménem Chuck Zito, říká…ano, ano, madam, hned ho pošlu nahoru.‘ A řekl mi: ‚Dvanáctý patro.‘ A tak jsem odešel, pak jsem se zarazil, otočil jsem se a vrátil se k němu a říkám: ‚Dvanáct co?‘ A on říká: ‚Dvanáctý patro. Patří jí celé patro.’“

Gary: „Pane jo!“

Chuck: „Když jsem tam dorazil, zaklepal jsem na dveře, ona otevřela dveře, objala mě a dala mi pusu, já jsem vešel dovnitř a byl jsem v šoku, protože okamžitě, jak jsem vešel jsem uviděl Lucille Ball, James Mason, Liberace…“

Gary: „Liberace…“

Chuck: „…Diana Ross, Al Pacino, Robert DeNiro, Christopher Walken, Danny Aiello…“

Gary: „Fíha!“

Chuck: „… Jennifer Beals, protože Flashdance byl právě uveden do kin…“

Gary: „Svatá dobroto!“

Chuck: „A já na ně jenom koukal a oni se všichni otočili a koukali na mě, jako že, kdo je ten chlap? Vypadal jsem, jako kdyby tam vešel Presley. A se všema jsem se seznámil. Já a Liberace jsme zapózovali s našima…“

Lisa: „Prstenama…“

Chuck: „Jo, jo, my… my jsme si porovnávali prsteny. Míval jsem spoustu zlatých prstenů…“

Lisa: „Čí byly lepší?“

Chuck: „Diamanty. A on mi ukázal jeden a říká: ‚Podívej se na to, tenhle je větší než tenhle. Jo jasně, máš pravdu. A takhle jsme porovnávali prsteny a konečně, poslední prsten na který se dívám, a říkám, že tenhle je větší než ten druhý. Bylo to piano, prsten ve tvaru piana…“

Gary: „Ježíši…“

Chuck: „Celý vršek piana byl diamant a já myslím, že tyhle jsou větší než tohle a on otevře vršek piana a uvnitř jsou tři jedno-karátové diamanty. Tak to jsi mě teda dostal, kámo. Já jsem koukal na všechny tyhle lidi a byl jsem fascinovanej.“

Gary: „Chucku, skutečně oceňuju, že jsi za námi dnes ráno přišel.“

Chuck: „Díky za pozvání.“

Gary: „Tenhle seriál je velkým hitem na FX, jmenuje se Zákon Gangu a není pro lidi se slabým srdcem.“

Chuck: „Byl to nejvýše hodnocený seriál v historii FX.“

Lisa: „Premiéra. Bylo to za premiéru.“

Chuck: „Dneska večer dávají druhý díl.“

Gary: „Správně. Dneska večer v deset hodin v Rainbow to můžete sledovat s Chuckem Zito. Já vím, že nás poslouchá spoustu fanoušků Zákona gangu, máme tu něco, co by pro ně mohl Chuck podepsat? „

Chuck: „Jediný co mám, co jsem s sebou přinesl je kopie časopisu Easy Rider, která ještě není v prodeji a já jsem na přední straně.“

Gary: „To je skvělý! Můžeme to teď někomu dát?“

Chuck: „Jasně!“

Gary: „Můžeš to podepsat?“

Chuck: „Jasně, podepíšu to.“

Gary: „Potřebujeme volajícího…“

Chuck: „Ještě to ani není na pultech.“

Gary: „… volající číslo dvacet jedna, fanoušek Zákona gangu, dostane podpis Chucka Zito a kopii časopisu Easy Rider.“

Lisa: „A je mnohem hezčí ve skutečnosti než na tomhle obrázku, takže kdokoliv tohle dostane, jenom připomínám.“

Gary: „Myslím, že tě Lisa začíná mít ráda.“

Chuck: „Díky, kotě. Děkuju. Děkuju mnohokrát.“
Memento mori !!!

Motopark

Uživatelský avatar
Rudanka
Příspěvky: 87
Registrován: úte 19. bře 2013 9:59:18
Motorka: VT750
Povolání:
Bydliště: K Lomu 597, 252 29 Dobřichovice
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Rudanka »

Typ pro delouhé zimmí večery..... ještě že ´to u nás není tak brutus.....

http://xman.idnes.cz/george-rowe-gang-vagos-06q-/xman-styl.aspx?c=A130715_162922_xman-styl_fro" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Šafi
Příspěvky: 106
Registrován: pon 11. bře 2013 22:01:59
Motorka: Honda VTX 1800
Povolání:
Bydliště:
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Šafi »

Ahoj, mám přečteno, celkem gut, .....
Uživatelský avatar
Retep
Příspěvky: 51
Registrován: stř 20. bře 2013 18:54:34
Motorka: VTX 1800C
Povolání:
Bydliště: Olomouc
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Retep »

taky jsem přečetl,moc mi to nezaujalo,větší reklama než kvalita :)
Uživatelský avatar
Retep
Příspěvky: 51
Registrován: stř 20. bře 2013 18:54:34
Motorka: VTX 1800C
Povolání:
Bydliště: Olomouc
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Retep »

vychází nová kniha od Billy Connolly -Route 66 http://www.bodyartbook.cz/product/moto/route-66---billy-connolly/60




 ! Zpráva od: Admin
Oraven chybně vložený odkaz.
Uživatelský avatar
Bosak
Honorary Member
Příspěvky: 598
Registrován: ned 10. bře 2013 22:57:03
Motorka: VT 1100 C2 ACE
Povolání: nějaké mám....
Bydliště: Praha 10
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 4 x
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Bosak »

A je tu další kousek z řad HA MC...

Vůbec první kniha kterou kdy nějaký člen napsal.. ještě před Sonnym:

převzato z Mototest.cz


V říjnu vychází vůbec první kniha od pekelného Anděla (dávno před
Bargerovou knihou, i když Frank se Sonnym znal). Kniha má název Bezstarostný Frank - tajemník Pekelných Andělů.

FRANK REYNOLDS se stal členem Pekelných andělů v roce 1961. Svoje rané dětství strávil v Ozarských horách a ve třinácti letech byl poslán do reformní školy ve státě Washington a poté ho jeho sestra přivedla do Kalifornie. Od té doby žil převážně v San Franciscu a jeho okolí. Hraje na harmoniku, maluje a píše poezii.

MICHAEL McCLURE, „posluchač“ při sezeních s Frankem Reynoldsem je americký básník a dramatik, jehož hra The Beard (Plnovous) slavila úspěch v New Yorku. Mezi jeho knihy patří Hymns to St. Geryon, The New Book / A Book of Torture a Dark Brown.


[thumbnail=center]http://www.mototest.cz/files/articles/2896-vyjde-vubec-prvi-kniha-napsana-clenem-hells-angels-mc-2896/frank-obal.jpg[/thumbnail]
Memento mori !!!
Uživatelský avatar
Beech
Honorary Member
Příspěvky: 506
Registrován: pon 11. bře 2013 11:16:56
Motorka: HD Super Glide Custom
Povolání: barový povaleč
Bydliště: Mar. Lázně
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 66
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od Beech »

Nedávno jsem četl dobrou knihu na toto téma- dokonce ji měli u nás v knihovně
Autor: RUBEN "DOC" CAVAZOS
Titul: VÝJIMEČNÝCH SI VAŽ, NIKOHO SE NEBOJ

Je to zpověď mezinárodního presidenta MC MONGOLS
Uživatelský avatar
SŮĎA
Secretary Officer
Příspěvky: 904
Registrován: pon 18. bře 2013 20:47:46
Motorka: VT 1100 C
Povolání:
Bydliště: Zdice
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 21 x
Kontaktovat uživatele:

Re: KNIHY

Příspěvek od SŮĎA »

Subjektivní dojmy ze čtyř titulů.
ONE PERCENTER: Dave Nichols
Autor je spoluzakladatel časopisu Easyrider
Prapočátky vzniku motoklubů(Boozefighters) přes vznik 1% po událostech v Hollisteru s historickou paralelou doby pirátů, hraničařů, Hunů..
Vysvětlení základních pojmů(od flatthead po rubbies), hodnocení moto filmů z pozice člověka lehce pohrdajícího 99% a v podstatě uznávajícího poze HD.
Mapování Velké Pětky v celosvětovém významu.
Sonda do TV pořadů s motorkáskou tematikou(OCC..)
Doplněno mnoha fotografiemi.

SVOBODA" Sonny Barger
Kréda, podle kterých se, podle slov S.B. řídí.
Velice zajímavý a podle mne ...jednoznačně přečíst.

HELLS ANGELS: Sonny Barger
Zpověď člověka, kterej si je sakra dobře vědomej, kdo je. Rozděleno do patnácti kapitol od ranného dětsví po současnost(v tomto případě, tuším, do roku 2004) Doplněno mnoha fotkami a na závěr výpisem trestního rejstříku.
Velice čtivé.

BEZSTAROSTNÝ FRANK: Michael McClure
Tahle knížka vyšla v šedesátejch letech minulýho století a pokud ji budu číst ještě jednou,(a to zřejmě budu) asi budu muset použít LSD nebo jinej mozkovej stimulant... :)
Odpovědět

Zpět na „Články“