Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Moderátor: Vedení klubu

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
Zvažuji nabídku na změnu a proto než bych něco pořídil, tak předběžně a zatím jenom zde na SHOC, zda by byl v nejbližších týdnech zájem... Zánovní Honda Shadow Spirit VT750 s kardanem a se vstřikováním, lokalita Brno, koupena nová v ČR u autorizovaného prodejce Hondy a vystrojená množstvím nových značkových doplňků v ceně cca 65 tisíc Kč. Původní odstrojené originální díly k dispozici plus veškerá originální dokumentace a příslušenství - servisní knížka, návody, všechny klíče + planžeta s číselným kódem, nářadí + obal.

 
Obrázek
 

Aktuálně 8.700 km, perfektně zajetý stroj v technicky i vzhledově výborném stavu, spotřeba oleje nulová, celková spotřeba paliva při klidných (70 až 80 km/h) kochacích sólo jízdách 3.14 l/100km, startování vždy na brnknutí. Ať to tady nezamořuju, fotky jsou když tak ve vlákně http://forum.shoc.cz/viewtopic.php?f=52&t=332

 
Seznam doplňků:

- kvalitní značkové předkopy s přepákováním; originální původní stupačky s řadičkou a nožní brzdou jsou k dispozici

- k nim designově stejné značkové stupačky spolujezdce; originální původní jsou k dispozici

- značková polstrovaná opěrka spolujezdce

- značkový zadní nosič na spacák, stan apod.

- držáky bočních brašen

- kvalitní kožené boční brašny

- decentnější zadní světlo, odrazka a držák RZ s osvětlením RZ; celá originální původní sestava je k dispozici

- decentnější blinkry; originální původní blinkry jsou k dispozici

- chromovaná obdélníková zrcátka s přehlednějším výhledem dozadu; originální původní kulatá zrcátka včetně držáků jsou k dispozici

- sedlo s profesionální protiskluzovou úpravou

- kvalitní značkové a homologované chromované laděné výfuky Leo Vince SilverTail určené přímo pro VT750 Shadow (včetně instalace obou lambda sond); originální kompletní původní výfuky jsou k dispozici

- k těmto laděným výfukům dvě alternativní snadno výměnné Leo Vince SilverTail sady vložek (jedny tlumí víc, druhé míň)

- doživotní (pratelný) KN vzduchový filtr; původní originální vzduchový filtr je k dispozici

- pancéřová brzdová hadice; původní originální hadice včetně koncovek atd. je k dispozici

- přídavný chromovaný kryt brzdiče přední kotoučové brzdy

- přídavné chromované kryty osy kola z obou stran

- chromované kryty ventilků předního a zadního kola

- chromovaný kryt chladiče, zatím na motorce nenamontovaný (originální původní plastový je zatím stále na motorce)

- oba chromované kryty rámu (pravý a levý) u krku řízení, zatím ještě na motorce nenamontované (originální původní černé plastové kryty jsou zatím stále na motorce)

- ergonomicky lepší řídítka; originální původní jsou k dispozici + navíc ještě i další (už třetí) tvarově alternativní podle ergonomie jezdce

- stylové rukojeti a k nim designově stejná ozdoba na vrchní straně palivové nádrže

- na palubní desce teploměr

- na palubní desce motohodiny

- dva už dopředu koupené olejové filtry pro příští dvě výměny motorového oleje plus litrové balení značkového převodového oleje pro hypoidní převody pro cca 4 až 5 příštích výměn náplní koncového převodu (výstup z kardanové hřídele u zadního kola).

  
Cena dohodou dle výbavy - buďto samotnou VT 750 bez doplňků (s původním originálním osazením) s tím, že doplňky rozprodám zvlášť, nebo prodej komplet všeho (VT 750 včetně všech výše uvedených doplňků i včetně původních originálních dílů), případně kombinace čehokoliv mezi tím dle výběru.
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)

Partsdepot

Uživatelský avatar
Jara Cimrman
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. bře 2013 23:24:40
Motorka: SUZUKI DL 1000 STROM
Povolání: PENZISTA S VEDLEJŠÍMY PŘÍJMY
Bydliště: Nymburk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 70
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Jara Cimrman »

PŘECI JEN BY TO CHTĚLO SE VYCENIT :biker: J.C.
Život je krátkej a je potřeba si ho užít naplno
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

123 za základ nebo kompletně se všemi doplňky + orig. osazením za 136
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
Vyhlašuji předsezónní (časově omezenou) holandskou dražbu, každý týden cena za celý komplet o 1.000,-Kč dolů.
Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

28.3.2014
Aktuální nabídka VT750 Shadow Spirit včetně velkého množství značkových doplňků i původních originálních dílů
134.900,-Kč
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
4.4.2014
Aktuální nabídka VT750 Shadow Spirit včetně velkého množství značkových doplňků i původních originálních dílů:
133.900,-Kč
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
Aktualizace 11.4.2014

Nabídka zánovní Hondy VT750 Shadow Spirit:
- opečovávaný stroj koupený v ČR, v perfektním stavu a s velmi malým nájezdem
- včetně velkého množství značkových doplňků (v pořizovací ceně cca 65 tisíc Kč)
- a samozřejmě i včetně původních originálních dílů, servisky, dokumentace a příslušenství

Cena za celý komplet:132.900,-Kč
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Jara Cimrman
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. bře 2013 23:24:40
Motorka: SUZUKI DL 1000 STROM
Povolání: PENZISTA S VEDLEJŠÍMY PŘÍJMY
Bydliště: Nymburk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 70
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Jara Cimrman »

Nevím jestli dobře koukám ale inzeruješ taky na motorkářích nebo tipmoto. Tady většinou motorku už má a tak bych to zkusil i jinde. J.C.
Život je krátkej a je potřeba si ho užít naplno
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

  
Jara Cimrman píše:Nevím jestli dobře koukám, ale inzeruješ taky na motorkářích nebo tipmoto? Tady většinou motorku už má a tak bych to zkusil i jinde. J.C.
Neinzeruju zatím nikde jinde než tady na SHOC.
Nechci ji prodat za každou cenu komukoliv a neinzeruju všemožně po různých inzercích, spíš to nechávám osudu.
Ale když už bych ji poslal do světa, chtěl bych, aby byla v dobrých rukou nejlépe některého zdejšího člena klubu nebo sympatizanta. Tak uvidíme, jestli je mi souzeno jít do té změny a Shadowku prodat, netlačím na to.
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Berry
Member
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. bře 2013 23:04:07
Motorka: Honda Shadow VT 600
Povolání:
Bydliště: Na Dolině 13, Opava-Komárov
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Berry »

Dovi, je už prodaná? Kámoš shání, zkusím se zeptat. Díky za info.
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

Berry píše:Dovi, je už prodaná? Kámoš shání, zkusím se zeptat. Díky za info.
Ještě není prodaná a nabídka pro seriozního vážného zájemce zatím stále platí.

Když tak bližší info o motorce a celý seznam příslušenství viz hned první příspěvek úplně nahoře. Další fotky, informace a zkušenosti z provozu atd. včetně např. i zatím poslední aktualizace spotřeby (dílčí spotřeby hodně vyrovnané - od 2.98 do 3.30, dlouhodobý průměr 3.14 l/100km) jsou v podrobném vlákně http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=150156&fid=62
Jsem z Brna, pokud by to pro dotyčného nebylo moc daleko.
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

Berry, málem bych zapomněl na jednu důležitou a možná užitečnou informaci. Mám zájemce (majitel VT750 zaregistrovaný na Motorkářích i zde na SHOC) o dosud ještě na motorce nenamontované příslušenství i o mnohé další již na motorce namontované.
Domluvili jsme se už 25.března skrz PM na Motorkářích a zatím trpělivě čeká, jak to dopadne - pokud by kupec motorky mohl nebo chtěl nějaké příslušenství oželet...
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
Přišel mi včera večer email s dotazem:

ahoj Dovi, dost dobře jsme nepochopili. Ty máš kupce na nenamontované a už i namontované příšlušenství? Můžeš mi to prosím blíže specifikovat? Dojeli bychom třeba v pátek, ale prosím napiš co by motorka měla "na sobě" a jaká by tedy byla cena....děkuji

 
Možná jsem to s tím příslušenstvím (volitelně - ano/ne) předtím nenapsal zcela jasně, tak raději ještě jednou a snad už pořádně:


Takže:

Přednost by samozřejmě měl zájemce o motorku...
A takto jsem to také tomu zájemci o příslušenství jednoznačně řekl.

Nechce se mi přednostně zbavovat samotného a optimálně s motorkou sladěného příslušenství a preferoval bych proto spíš prodej celého kompletu (motorka, originální příslušenství plus navíc to množství příslušenství dokoupené za zhruba 65.000,-Kč) vcelku, vše dohromady. Pouze kdyby třeba někdo si mohl dovolit koupit jenom holou (očesanou) motorku, tak už mám pro tento případ vážného zájemce o větší čast toho rozsáhlého příslušenství.

Změnily se u mne preference, už delší dobu mám kvůli enormnímu pracovnímu vytížení (rozsáhlé technicky náročné projekty a celodenní služební cesty atd.) problém najít si mj. ještě i čas na mých šest motorek včetně veteránů, a roční nájezd (pominu-li veterány) mívám na všech třech nových (soudobých) motorkách celkem jen 2 až 3 tisíce km. Navíc se o místo v garáži dělím ještě se svým už dospělým synem a jeho další (v garáži už čtvrtou) motorkou. Takže po delším váhání a naléhání manželky a syna jsem se rozhodnul nabídnout svůj největší a nejcennější stroj do dobrých rukou někomu tady u nás na foru a klubu SHOC.

 
Čili když to shrnu:

Nabízím zánovní Shadowku už s kardanem a se vstřikováním, zakoupenou zde v ČR u autorizovaného prodejce Hondy a uvedenou do provozu na jaře 2010, velmi dobře zajetou, opečovávanou, s malým nájezdem jen cca 8 tisíc km a bohatě vystrojenou značkovými kvalitními doplňky v ceně cca 65 tisic. A celý tento komplet v pořizovací hodnotě 190 + 65 = 255 tisíc Kč (práci značkového servisu při instalaci doplňků v to nepočítaje) nabízím po ujetí pouhých 8 tisíc km (to někteří čopráci najedou za sezónu) za 132.900,-Kč. Plus k tomu ještě dva olejové filtry na budoucí výměny motorového oleje a značkový olej pro hypoidní koncový převod (mezi kardanem a zadním kolem) pro 4 další výměny v daleké budoucnosti.

Není mým stylem tahat někoho za nos a nedovolil bych si hazardovat se svou dobrou pověstí.

Zdraví Dovi
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Marty
President
Příspěvky: 1137
Registrován: úte 26. úno 2013 17:23:31
Motorka: VTX1800T
Povolání: míchač auto-moto barev
Bydliště: Horoměřice
Udělil poděkování: 37 x
Obdržel poděkování: 13 x
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Marty »

 ! Zpráva od: Marty
Z důvodu čistoty vlákna jsem přemístil diskuzi Zdeňka 53 a Doviho do vlákna Technika dle modelu -> VT750. Diskuze se již netýkala prodeje Doviho stroje.
Cesta je cíl.
Uživatelský avatar
Jara Cimrman
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. bře 2013 23:24:40
Motorka: SUZUKI DL 1000 STROM
Povolání: PENZISTA S VEDLEJŠÍMY PŘÍJMY
Bydliště: Nymburk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 70
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Jara Cimrman »

Já osobně bych to přesunul do sekce - NAUČNÉ :biker: J.C.
Život je krátkej a je potřeba si ho užít naplno
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

 
Jara Cimrman píše:Já osobně bych to přesunul do sekce - NAUČNÉ :biker: J.C.
Abys byl v obraze a aby nedošlo k nějakému zcela zbytečnému nedorozumění:

 
1.
Někdy zhruba v polovině března si zdenek_53 všimnul, že mnou nabízená Shadowka je osazena značkovými homologovanými laděnými výfuky Leo Vince SilverTail. A protože on sháněl taky takové (s přírubou pro lambda sondy a určené výrobcem přímo pro tuto novou Shadowku VT750 už se vystřikováním), oslovil mne přímo zde v tomto inzerátu s prosbou o radu.

2.
Tímto a mými odpovědmi ale nabral inzerát spíše technického rázu, protože se zde pak v celkem 11 po sobě jdoucích příspěvcích (od 14.3.2014 21:02:48 do 18.3.2014 17:30:02) diskutovaly ryze technické věci včetně detailních výkresů těchto a podobných výfuků. Mně to sice nevadilo a rád jsem byl Zdeňkovi nápomocen, i když celou následující dobu až do dneška byla tato "vložená" a v podstatě off topic diskuze (o homolovaných laďácích na Shadowku VT750) součástí tohoto inzerátu.

3.
Dnes dopoledne v 9:57 však Marty provedl (buďto o své vůli nebo případně na něčí žádost) přesun této vložené diskuze (oněch 11 off topic příspěvků) o výfucích do samostatného vlákna s názvem Výfuky Leo Vince SilverTail a vhodně ho umístil do technické části fora SHOC - viz následující odkaz: http://forum.shoc.cz/viewtopic.php?f=52&t=578

 
A snad už jen pro úplnost podotýkám, že jsem nebyl iniciátorem tohoto přesunu (nevěděl jsem o něm), ale že je jistě dobře, že to Marty přesunul do samostatného vlákna, kde to může v budoucnu pomoci dalším lidem. Bylo by myslím škoda, kdyby ta přínosná technická pasáž věnovaná laděným homologovaným výfukům pro VT750 Shadow zapadla do ztracena v nějakém inzerátu.

 
Toť vše.
A pokud bys měl případně ještě něco nejasného, co se přímo netýká prodeje nabízeného motocyklu a jeho příslušenství, když tak prosím už raději buďto přímo v PM nebo v jiném vhodném samostatném vlákně, ať tento inzerát dál zbytečně nezaplevelujeme. Díky.
 
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Berry
Member
Příspěvky: 64
Registrován: ned 10. bře 2013 23:04:07
Motorka: Honda Shadow VT 600
Povolání:
Bydliště: Na Dolině 13, Opava-Komárov
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Berry »

Ráda bych touto cestou poděkovala Dovimu za perfektní spolupráci včetně navigace na místo určení. Vydali jsme se s kamarádem do Šebrova (Blansko) a obchod se k oboustranné spokojenosti uskutečnil :biker: Kamarád je spokojený :tuk: a Dovi trochu smutný z prázdného místa v garáži :cry: Musím říct, že Doviho Spiritka je pečlivě a s láskou opečovávaná krasavice - jako princezna. Teda teď už je kamaráda :-) ...... Takže Dovi - nebuď smuten...je v dobrých rukou a kamarádovi přeji hodně bezpečných a šťastných kilometrů :chopper:
lesapan79
Příspěvky: 11
Registrován: stř 12. čer 2013 23:36:48
Motorka: Honda Shadow Spirit 750
Povolání: OSVČ-Dřevorubec
Bydliště: Oloví-Karlovarský kraj
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od lesapan79 »

Ahoj, tak že první co bude, tak to je, že gratuluji k nákupu užasného stroje. Dále se přiznávám jako potencionální kupec dopnku. Tudíž hlásím že bych měl zájem o některé doplnky(Třeba se kupci nebudou líbit, nebo nebude uvažovat o montování).Každopádně ted jsi unešen nákupem nového stroje tak tě nechci obtěžovat zbytečnými věcmi. Každopádně užívej a pokud budeš chtít nehodící poslat dál, jsem tu. Spousty Km Petr
lesapan79
Příspěvky: 11
Registrován: stř 12. čer 2013 23:36:48
Motorka: Honda Shadow Spirit 750
Povolání: OSVČ-Dřevorubec
Bydliště: Oloví-Karlovarský kraj
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od lesapan79 »

Berry píše:Ráda bych touto cestou poděkovala Dovimu za perfektní spolupráci včetně navigace na místo určení. Vydali jsme se s kamarádem do Šebrova (Blansko) a obchod se k oboustranné spokojenosti uskutečnil :biker: Kamarád je spokojený :tuk: a Dovi trochu smutný z prázdného místa v garáži :cry: Musím říct, že Doviho Spiritka je pečlivě a s láskou opečovávaná krasavice - jako princezna. Teda teď už je kamaráda :-) ...... Takže Dovi - nebuď smuten...je v dobrých rukou a kamarádovi přeji hodně bezpečných a šťastných kilometrů :chopper:
Je to všechno moc pěkný.... Vlastně Dovi mě přivedl ke koupi Honda shadow 750 Spirit a ke všemu loni zrovna k tomuto kousku. Bobužel já nesehnal dostatek financí a tak jsem koupil jinou, jen o 20tis levněji. Vžádném případě nelituji, dělá mi jen radost.Vím že Dovi je zkutečný fanda a dal si spoustu práce o popisu,postřehech a dalšího o této motorce. Na závěr snad jen spousty štastných Km...
Uživatelský avatar
Dovi
Příspěvky: 103
Registrován: ned 31. bře 2013 9:20:29
Motorka: Honda Shadow Spirit VT750
Povolání:
Bydliště: Brno
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0
Věk: 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Dovi »

lesapan79 píše:Vlastně Dovi mě přivedl ke koupi Honda VT750 Shadow Spirit a ke všemu loni zrovna k tomuto kousku. Bohužel já nesehnal dostatek financí a tak jsem koupil jinou, jen o 20 tis levněji. V žádném případě nelituji, dělá mi jen radost. Vím, že Dovi je zkutečný fanda a dal si spoustu práce s popisem postřehů a dalšího o této motorce. Na závěr snad jen spousty štastných km...
Byl jsi tehdy finančně limitován, a tak ta Tvoje černá byla v danou dobu pro Tebe optimální - i když nebyla tak moc vystrojená jako tato stříbrná, máš na ní zhruba trojnásobný nájezd a musels pro ni přes celou republiku, tam a zpátky 900 km. A i cenově už na tom teď byla ta stříbrná relativně lépe - nakonec nyní vyšla své nové majitele jen o desítku dráž než ta Tvoje černá. Ale i Tvoje černá byla velmi dobrá koupě, a vzpomínám si na Tvé nadšení, jak jsi ještě s čerstvým řidičákem najezdil v prvních třech týdnech a částečně i s přítulkou na tandemu 4 a půl tisíce km a stále ses nemohl Shadowky nabažit. A jsem samozřejmě moc rád, že jsi spokojen a žes mého doporučení Hondy VT750 Shadow (včetně následného nasměrování na zdejší SHOC) a své volby nikdy nelitoval.
Tak hodně dalších šťastných kilometrů! :-)
 Honda NC 750S + VT 750 C2 Shadow Spirit + CBF 125, Jawa S22 + S11
 (Yamaha WR250X + WR250R, BMW R1100GS + F650GS, Honda VT750C4, Jawa Betka + 50/20 + S11)
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor
Příspěvky: 440
Registrován: pon 25. úno 2013 12:54:14
Motorka: Shadow
Povolání:
Bydliště: Gotham City
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 1 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám zánovní VT 750 Shadow Spirit

Příspěvek od Admin »

Berry píše:Ráda bych touto cestou poděkovala Dovimu za perfektní spolupráci včetně navigace na místo určení. Vydali jsme se s kamarádem do Šebrova (Blansko) a obchod se k oboustranné spokojenosti uskutečnil :biker: Kamarád je spokojený :tuk: a Dovi trochu smutný z prázdného místa v garáži :cry: Musím říct, že Doviho Spiritka je pečlivě a s láskou opečovávaná krasavice - jako princezna. Teda teď už je kamaráda :-) ...... Takže Dovi - nebuď smuten...je v dobrých rukou a kamarádovi přeji hodně bezpečných a šťastných kilometrů :chopper:
PRODÁNO
Zamčeno

Zpět na „Archiv - BAZAR“